Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10.5 hónapos baba ehet kinder...

10.5 hónapos baba ehet kinder tejszeletet? Túrórudi túróját?

Figyelt kérdés
Ki mit ad ilyesmi finomságokat a babájának?
2013. aug. 28. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Kindert nem adtam még ilyenkor neki (most 15 hónapos lesz, igazából most sem adok, de csak azért mert mi sem eszünk ilyeneket, így nincs itthon), a túrórudit már akkor is szerette, most is nagy kedvenc.
2013. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen már mindegyiket adtam a lányomnak, és a mai napig nagy kedvence, igaz ritkán kap.

1éves múlt

2013. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

ezt soha nem értettem, hogy anyukák miért a túrórudi túróját adják oda???

ha túrót szeretnél neki adni akkor vegyél túrót! ha meg már ehet a tied csokit, akkor vegyél túrórudit, de nem kapard ki a közepét :D

most komolyan, olvasd el az összetevőit, a csoki belőle a kevésbé műanyag ;)

enyém 1,5 éves kora után kapott ilyeneket, tejallergia miatt nem lehetett, de ha lehetett volna, szerintem olyan 1 éves kora körül kapott volna először :)

2013. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Tejszeletet 10,5 hónaposnak?

Szimpi összetevői között pl a méz is szerepel (5%-ban), a méz pedig egy ekkora kicsinek igencsak ellenjavalt, a többit ne is részletezzük..

Süss te neki kekszet, almáspitét stb, az is finomság, és abban az van amit beleraksz.

2013. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor még meggondolom, addig is nézek pár babasüti receptet :)
2013. aug. 28. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Első fiamnak nem adtam még ilyeneket ennyi idősen...most már lassan 3,persze előszeretettel fogyasztja ezeket,a pici 9 hónapos és úgy kell megakadályoznom, hogy ne vegye ki a bátyja kezéből,ha ő éppen eszik.Szerintem már nem sokáig fog ez menni és ő is kap:)
2013. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
őszintén? szerintem túl sok a cukor bennük, én előbb adnék neki saját készítésű egyszerű sütit, kekszet, mint ezeket, persze előbb-utóbb úgysem fogom tudni elzárni tőle ezeket a dolgokat, de előbb ismerje meg a dolgok természetes ízét, ráér utána is cukorba-csokiba fürdeni
2013. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!