Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzik vagy mi ez?

Fogzik vagy mi ez?

Figyelt kérdés
3 hónapos babámnál múlthéten vette észre a védőnő, hogy fel van duzzadva az alsó így. Akkor ő már javasolta, hogy vegyek dentinoxot. A dokinéninél egy anyuka megjegyezte, amikor látta, hogy mennyi nyáladzik a fiam, hogy sajnos ez a fogzási időszak ilyen. Sógornőm tapogatta neki az ínyét (mivel ő már tapasztalt anyuka), de nem érzett semmi. Annyit mondott, hogy csipkés neki az ínye. Direkt kezdtem mások véleményével, nehogy azt gondoljátok, hogy már én beszélem be magamnak. Amiket én tapasztalok: senki nem tudja megnyugtatni, ha sír, még én sem. Eddig szerencsére az éjszakát átaludta, de az utóbbi napokban hajnalban már felkel egyszer. Nagyon nyugtalanul alszik, olyan, mint mikor a hasa fáj, sokat mocorog. Ha hozzáérek az ínyéhez, még jobban ordít. Hiába álmos már nagyon, nem tud elaludni. Amint bekenem az ínét, kicsit megnyugszik és tud aludni egy fél órát-órát is. Ha a cumi nincs a szájába, akkor beszívogatja az alsó ajkát. Tegnap olyan hasmenése volt, hogy azt hittem kijön szegénynek az aranyere, csak nyomta és nyomta. Egy nap egyszer volt eddig széklete, most meg van hogy háromszor, tegnap már ötször volt. Enni nem nagyon akar ciciből, akkor eszik, ha cumisüvegből adok neki, akkor is jobban csak úgy, ha kicsit hidegebb a tej és a cumit is lehűti. Az ínye az első két helyénél már fehéredik, de nem érzem az ujjammal, hogy böknél a fog az ínyét.

2013. aug. 29. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
fogzik. Ez lesz még pár hónapig....
2013. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden olyan tünetet leírtál, amit a fiam produkál fogzás közben. Ez bizony az lesz!
2013. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogzik.Nallunk is igy kezdodott,az also ketto mar kibujt :-) En calgelt hasznalok az inere,nallunk bevalt.5 hos. kislany anyukaja.
2013. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!