Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha néha magunkhoz veszem az...

Ha néha magunkhoz veszem az ágyba a babám, mert fogzik és nyűgôs, hozzászokik? Vagy ha túlvan rajta alszik majd a helyén? Dentinox mellett mit lehet neki adni fájdalomra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a homeopátiás Chamomilla vulgaris 15-ös vált be. Nyugtató hatása miatt is nagyon jó, nem volt nyűgös a kislányom. A szomszédban van egy anyuka ő is panaszkodott és tanácstalan volt. Volt itthon ebből a bogyóból nekem , átvittem és nagyon bevált nekik is. Fájdalomra szerintem Panadol szirupot is adhatsz, azt hiszem rá van írva a dobozára hogy fogzásnál jelentkező fájdalom esetén is adható. De nézz utána.
2013. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:

7-10 honapos koraig magunk koze vettem ha nyugos volt a foga miatt,kb 1 honapja nem kell odavennem vagy ha megis, akkor fel ora mulva kenyelmetlen neki es vissza kell raknom. a "legrosszabb" amihez "hozzaszokik" az az, hogy szamithat Rad es Apara ha baj van.

Fiamnak ha eros a fogzas sem a Panadol, sem a chamomilla nem valt be, viszont ha csak picit fajt a foga a chamomilla tenyleg hatott!

2013. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És hol lehet ilyen bogyót venni?
2013. ápr. 14. 10:48
 4/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:

altalavan minden gyogyszertarban van, ha kerdezik milyen potenciallal kered, a 15-ost kerd. van azon kivul 9es es 30as de azok nem igazan megfelelolek.

ha nyugos, pici vizben 5 golyot feloldva kell beadni, en 9 honapos koratol nem oldom, hagyom hadd szopogassa el a bogyokat:-)

2013. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a lényeg hogy előtte és utána fél óráig ne egyen ne igyon semmit.Én is egy kanálka vízben oldottam fel 5 bogyót és úgy adtam be neki.
2013. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor éjszaka többször is felkel, mi is magunk közé tesszük. Adunk neki esténként bogyót (homeós chamomilla). Amikor lement róla a fogzási hullám, nem kel fel éjjel, és nem is pakolásszuk.
2013. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokott hozzá (másfél éves).Ha nem tudjuk visszaaltatni éjjel márpedig van ilyan akkor vagy beteg lesz vagy a foga gyötri.De nem jellemző,mióta Osanitot kap fogzáskor.Legutóbbi ébredéskor beteg is lett.
2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!