Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tapasztalt fürdető dézsa/t...

Aki tapasztalt fürdető dézsa/tummy tub használatban, az tudna erről a fajtáról véleményt írni?

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek jó ez, vagy fontos, hogy átlátszó legyen?


2013. aug. 29. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos válaszolni nem tudok, de megkérdezhetem miért jó ilyen dézsában fürdetni a gyermeket? Nem kötekedek meg semmi, csak tényleg nem tudom miért jó, pedig sok embernél láttam, de tőlem nagyon messze áll.
2013. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel a babák 9 hónapig össze vannak kucorodva az anyaméhben, ezért nekik idegen és ijesztő érzés a hirtelen jött nagy "szabadság". Az ilyen dézsában újra fel tudják venni az összegömbölyödött magzatpózt, még a megszokott meleg víz is körülöleli őket. Hasonló okból szokták pl pólyázni a babákat, illetve szeretik a picik a kendőben hordozást stb.

Első gyerkőcnek sima kádja volt, kész macera és kínszenvedés volt minden egyes fürdetés, folyamatosan üvöltött a kádban, akárhogy is próbáltuk beletenni, akármilyen hőfokú is volt a víz stb. Én főként e miatt szeretném a második gyerkőcnél kipróbálni.

2013. aug. 31. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál, igen elgondolkodtató és természetesen van benne igazság!. A hordozókendőt én is jónak tartom azt vettünk is, de ez a dézsa dolog kimaradt. Szerintem mindegy, hogy átlátszó vagy nem, sőt azt mondanám, hogy fekete lenne az ideális vagy valami sötét színű, mert az még "otthonosabb" lenne. De ez csak az én elgondolásom, mint már olvashattad, nem értek hozzá.
2013. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!