Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 10 hónapos kisfiamnak...

Baj, ha 10 hónapos kisfiamnak még 1 foga sincs?

Figyelt kérdés
fog
2013. aug. 30. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A Fiamnak 10,5 hónaposan lett. :)
2013. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj,de meg szokták nézni,nem -e csontritkulás az oka vagy ilyesmi.De sok babának nincs foga csak 1éves kora után.
2013. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb 3 hónapos kora óta szenved a foggal a kisfiam. Azt hittük 4 hónaposan már kijön. Látszik,hogy van valami fogkezdemény, de egyszerűen nem akar kibújni. Más ilyenkor már darabosat eszik, ő meg még mindig a pépesnél jár emiatt. Pedig rágna ő, csak nincs mivel!
2013. aug. 30. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
10.5 hónapos a kislányom. Még neki sincs foga, az első lányomnak hamar kibújtak. sok babának 1 éves kora után jön. Amúgy eszik darabosat az enyém, szépen forgatja a szájában, persze így kisebb falatokat adok neki mert ha nagyobb a falat akkor öklendezik, csak így kicsit tovább tart az evés :).
2013. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki lehet! :) Én kisfiam is 10 hós, de neki korán kezdődött a fogzás, már 6 van neki. Barátnőm kisfia elmúlt egy éves, mire kijött neki az első fog!! Szerintem nincsen semmi baj, genetika is. (Nekem is korán jöttek a fogaim.)
2013. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!