Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vihetem kenguruban kifelé...

Vihetem kenguruban kifelé fordítva a babámat ha még nem tartja rendesen a fejét, de már kéne neki?

Figyelt kérdés
Holnap után lesz négy hónapos. És még nem tartja rendesen a fejét. De gondoltam ezzel is "erősíteném" a nyakát ha kifelé fordítanám. Vagy így még nem szabad?
2013. aug. 30. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Így nem csak most, de _soha_ nem szabad babát hordozni. Egészségtelen tartást ad neki.
2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
2013. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez rossz ötlet, ahogy a második válaszoló is linkelte! Soha ne hordozd kifelé! Fektesd sokat hasra, azzal is erősíted a babádat!
2013. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Soha nem szabad kifelé fordítva hordani sem 4 hónaposan, sem 2 évesen, semmikor, árt a gerincének.

A kengurut csak rövid távon használd (max. 5-10 perc), mert nagyon káros a csípőizületének, ha hosszabb távon tervezed a hordozást, szerezz be egy mei tai-t, vagy csatos hordozót.


Legyen nagyon sokat hason, akkor erősödik a nyaka.

Amúgy 4 hónaposan már rég tartania kellene stabilan a fejét.

2013. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy már tartania kéne. Szóltam a védőnőnek azt mondta szóljak az orvosnak és adnak beutalót gyógytornára. Köszi a válaszokat.
2013. aug. 30. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Köthetnéd a hátadra, úgy támasztva is van a feje, meg emelheti is.


De a kenguru tényleg nem jó a csípőnek, ha meg fiú plusz terhelést rak a herékre.

2013. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!