Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, milyen tornával,...

Hogyan, milyen tornával, mozgással fejleszthetném majd.5 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Elég lusta szegénykém és nem igazán szeretne átfordulni, de hason sem szeret lenni. Nagy súlyú, húsos baba, lehet ezért. De pl. a kis lábacskáit sem fogja meg. Tudom, nincs még nagyon lemaradva, de szeretném kicsit segíteni. Szoktam vele rengeteget játszani, görgetni miegymás, de hátha tudtok ajánlani valami hatásosabb gyakorlatot. Előre is köszönöm!
2009. nov. 1. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem válaszolok, de ez engem is érdekelne. Kisfiam imád hason lenni, és nagyon édesen lökdösi magát előre, de sokszor inkább átborul és olyankor megy a balhé, mert a hátáról, nem tud átfordulni és nem tudom, hogy mit tehetnék vele.
2009. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekünk a baba-mama jóga vállt be igazán. Ezt egy dvd-ről nézzük. Az eleje kb 15 perc masszázs kezdi a pici talpaktól a hátig aztán van egy baba átmozgatása ez amolyan "hajtogatás" kezeit oldalra lábait a pocakjához feltolni stb..aztán jön a közös torna a mamival. Ezek kb 15 perces részek addig csináljuk csak amíg kedve van, vagy kihagyunk részeket mert vannak kedvencek:) és van mikor játékba fullad az egész de nem erőltetek semmit. Nálunk ez a mindennapi program 10-15 perccel a reggeli után:)

Ez úgy megmozgatja, hogy utána rögtön elalszik ha beteszem a kiságyba:)

Interneten találtam Lombos Melinda és a kisfia mutatják be a gyakorlatokat.

Remélem tudtam segíteni.

3,5 hós kisfiú anyukája

2009. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!