Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka gumis a derekán...

Melyik pelenka gumis a derekánál a Liberon kívül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a zöld pampers biztos hogy az,a babydream,és a babylove is.de szerintem az összes gumis,kivéve a narancssárga pampers.
2013. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dm,rossmann saját márkás pelusai,lidl pelus
2013. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A zöld pampers nem az. Azt használjuk és nem az. Ki is folyik a kaki mindig belőle. A libero egy fokkal jobb de abból is picit kifolyik. Ezért keresek ahhoz hasonlót. :)

2013. aug. 30. 22:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Az Aldi saját pelusa is azt hiszem, de a Bella Happy egészen biztosan.
2013. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát nem értem mert a 14 hónapos kisfiamnak még soha nem folyt ki a kakija,és soha nem ázott át a pelusa.Pedig produkál érdekes "dolgokat"LEhet túl későn cseréled ki neki?1.válaszoló voltam.
2013. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ahogy kakil már viszem is cserélni (mindig meghallom :)) és akkor is kifolyik. Elég sovány a lánykám szerintem azért folyik ki.
2013. aug. 30. 22:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is a libero jött be, pont a gumírozása miatt. A kislányomnál is gyakran kifolyt főként a pampersből, a libero úgy ahogy tartotta, pedig igen gyakran cseréltük az első időszakban volt olyan nap, hogy 12-14x is.

A kisfiam pedig amolyan mindent beépítő tipus volt, nála soha semmi nem jött ki a pelusból.

Próbálgatni kell sajna, mindenkinek más jön be.

Esetleg nem tudsz cserélgetni 1-1 pelust más kismamikkal?

2013. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Túl laza a pelus rajta, azért is kifolyhat.
2013. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Happy bella
2013. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi zöld pamperst használunk és gumis, nem is folyik ki belőle semmi!
2013. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!