Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már cikis helyzetben...

Voltatok már cikis helyzetben attól, hogy a babátok rosszkor kakilt be vagy szivárgott a pelenkája?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Két gyermekem van, de sosem kerültem ilyen helyzetbe
2013. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam úgy az 1 éves fiammal és a Pampers pelussal,hogy 1 órája volt rajta,és kórházba mentünk. Az ölembe vettem,utána felemeltem és tiszta pisi volt alul,és tél volt... Onnantól többet nem vettem ilyen pelust,és elég kellemetlen volt az orvos előtt
2013. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Aláírni mentünk hivatalos helyre. Mivel már elő voltak készítve a papírok, gondoltuk gyorsan megy ezért vittük 1,5 éves fiunkat. A gyerek kb. 5 perc után szokásos eltorzult arckifejezéssel kakkantott egyet. Gondoltam már nem sok van hátra, gyorsan befejezzük. De kb. 1 perc után elkezdett folyni a kaki a lábaszárán. Ultra ciki volt. Gyorsan felkaptam és lerohantam a kocsihoz, ami fullra volt pakolva. A popsitörlő pont kifogyott ezért ásványvízzel az autó mellett mostam a gyerek popóját és öltöztettem át. Úgy gondolom ennél cikibb nem is lehetett volna, de ezt is túléltük :)
2013. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzCJudit ***** válasza:
100%
Most 2 hónapos kisfiam, a csipőszűrésen kakilta le a doktornőt :)
2013. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam lisztérzékeny, és mikor a bélbiopsziára vittük, utána nagyon hasmenése volt, folyós. Én bent lehettem vele a zárt megfigyelő részen a szobában, hófehér nadrág volt rajtam, rajtam ébredezett az altatásból, a pelusból meg folyt ki a kaki... Még szerencse, hogy volt kint a kocsiban váltónadrág (mivel más városban volt a biopszia, mint ahol élünk, így ott aludtunk és vittem szerencsére), így apa rohant a kocsiba a nadrágért...
2013. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cégalapításkor ügyvédünknél tartottam a kisfiam a karomban, Ő pedig bepisilt. Se előtte, se utána nem ázott át a pelusa, de akkor az egész oldalam elázott. :)

Mondjuk nem éreztem cikinek, ez előfordul kisbabás szülőkkel.

2013. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam a repulon rottyantott egy olyat, hogy a legiutaskisero mosolyogva (fintorogva) intett hogy nyugodtan kimehetek a mosdoba vele, mikozben mar gurult a gep a kifutopalyan, olyankor mar nem szoktak engedni felallni a helyunkrol. Persze gyorsan csak egy pelust es torlokendot vittem magammal. Mikor meglattam hogy a bodytol kezdve a nadrag szaraig mindene kakas (nem hig, hanem inkabb pepes, hatalmas adag) es ezt meg le is kellett vennem rola, majdnem elsirtam magam...persze a kakas pelus leesett arrol a pici pelenkazoasztalrol ahogy feszkelodott a fiam, vegigkente a ruhamat, hely nem volt hogy elugorjak onnan. A bodyt csak a fejen keresztul tudtam atemelni, de osszekentem a hajat vele. Irto budos kaka volt, mint utolag kiderult, fiam allergias a halra, es pont azt adtam neki elotte ebedre... Abban a kis kezmosoban lemostam a fejet, meg magamat is. Zacskot nem vittem a szaros ruhaknak, igy azokat kezben vittem ki, lemostam, igyekeztem osszecsomagolni, de a szagcsikot igy is huztam vegig magammal a sorok kozt. Kisfiamnak szerencsere vittem valtas ruhat a gepre (volt mar hogy kifolyt a pelusbol az anyag) de ilyet meg filmen sem lattam, mint amit akkor alkotott. A helyunkon feloltoztettem, es ra sem mertem nezni az utasokra, ugy szegyelltem a dolgot, szo szerint buzlottunk, de sajnaltam nagyon a kisfiamat, mert beteg volt a haltol, a ket oras ut alatt meg ketszer kellett tisztaba tennem, de mar ugyesebb voltam. Hiaba, ez elofordul, csak ilyenkor mindig az merul fel az emberben, hogy pont velem...:)
2013. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!