Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom le tenni 5 hónaposom...

Nem tudom le tenni 5 hónaposom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet lerakni,különben torka szakadtából sír.Amint felveszem elhallgat.Oké h anya hiánya van meg minden,ráadásul jön a foga,szerintem 1-2 nap és áttöri az ínyét.Már egy kint van neki.

De nem tudok semmit sem csinálni,se főzni,se takarítani se semmi.Mennem kellene dokihoz délután,oda is készülnöm kellene de őnagysága most is itt csücsül az ölemben és nézi h mit csinálok.


2013. aug. 31. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok választásod nincs, ha más nem tud rá vigyázni. Vagy hordozod, esetleg pihenőszékben odaviszed magaddal, ahol éppen vagy és beszélsz hozzá. A másik lehetőség, hogy leteszed, és hagyod kicsit sírni.

Több opció nem igazán marad.

2013. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs segítségem a férjemen kívül,de ő épp dolgozik.

Szoktam hordozni,de őszintén szólva nagyon nehéz nekem.

A pihenőszékben nincs meg,abban is sír.

2013. aug. 31. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
off: ezt én is szeretném tudni, mert a helyzet nálunk is ugyanez, 6 hónapos és csak ölben akar lenni, és persze nem csak ücsörögni, hanem még járkálni is kell vele mindenhol, hogy mindent alaposan meg tudjon figyelni! A majd 10 kilós kis popóját hurcolászni én már lenyomorodtam...
2013. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
enyém is 9kg
2013. aug. 31. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátra köthető horodozókendő esetleg?
2013. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, ugyanez a helyzet az 5 és fél hónaposommal, pedig általában nincsen kézben, mert már ma megkaptam azt is, hogy biztosan fel van kapatva.
2013. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van 6 hònaposommal.màszik, ül jön a foga.persze hogy csak èn kellek neki.Majd ezen is tùl leszünk, èn hordozom ìgy könnyebb...
2013. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is, akkor oldódott meg a helyzet, amikor már tudott ülni és be tudtam tenni az etetőszékbe, és amikor elkezdett mászni és már volt pár percem, amíg egyik sarokból a másikba utánam jött.

Nálunk is csak a hordozókendő segített és a pihiszék, mindkettő tetszett neki, amíg én házimunkát csináltam. Na meg megtanultam 1 kézzel csinálni mindent.

Nekem is egyfolytában mozognom kellett a kendőben és láttatni, mit csinálok, különben unta a dolgot.

Ja, és a hordozókendőben sokkal könnyebb egy baba, mint karban. Biztosan jól kötöd fel?

Kitartást nektek!!

Most 8 hós az én babám és mindent tudok mellette csinálni :)

Ja és sosem hagytam sírni egyedül, mert nem bírtam hallgatni :( és mégsem lett anyán csüngő, pedig mindig mondták, hogy jól elkapattam és elrontottam. Ő ilyen baba volt, mindig rajtam akart lenni.

2013. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!