Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor sikerült lefogynod, és...

Mikor sikerült lefogynod, és hogyan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 13:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Rögtön sikerült és semmit nem kellett tennem érte. A babócám gondoskodott róla :)
2009. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposak a babáom, folyamatosan fogyok, már csak 6 kg felesleg van rajtam (a 30-ból). Egy problémám van, hogy a hasamon nagyon kinyúlt a bőr. Az nem tudom, hogy fog kinézni a későbbiekben, most szörnyű. Ja, és csak úgy fogyok, nem csinálok semmit. Legfeljebb annyi, hogy alig van időm enni.
2009. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

tiz hós a kisfiam. 20 kilót híztam, abból tíz magától lement szülés után egy hónappal.

a maradék tízből még mindig megvan kb 8:(

sajnos nekem nem ment le csak úgy.

kb két hete kezdtem tornázni és már megvan a látszat:)

úgyhogy nem adom fel.

annyi hogy nem eszek édességet(pedig nagyon édesszájú vagyok) este hat után nem eszek semmit, sokat iszok. kevesebb kenyeret eszek mint szoktam. ennyi.

2009. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Én 10kg-ot híztam terhesség alatt. A szülőszobából 12kg-mal könnyebben jöttem ki. 60kg vagyok, pedig rengeteget eszem a szoptatás miatt állandóan éhes vagyok.


4hetes baba anyukája

2009. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én sem tettem érte semmit,és a 20 kilóból,ami feljött rám,már csak kb. olyan 2-3 kiló van rajtam...

A babám szopik,gondolom ettől,vagy lehet,hogy nálam is közbejátszott az,hogy az elején nekem sem volt mindíg időm enni....:)


Most 3 hónapos a babám :)

2009. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsések,akiknek semmit nem kellett tenni a fogyásért én sajnos nem ilyen típus vagyok.12 kilót híztam a szülésig,abból le is ment a nagy része,4 kiló maradt rajtam mire hazajöttünk.Aztán sajna a szoptatás alatt nemhogy fogytam volna,hanem híztam is,pedig nem zabáltam,csak ilyen alkat vagyok.Aztán mikor már nem szopizott a babócám elkezdtem diétázni,sok zöldség-gyümölcs,sovány húsok stb.,szóval úgy,hogy kevés szénhidrátot eszem és dvd-re tornázom és most már leadtam hat kilót így már csak kettő maradt.A babám 7 hónapos lesz hamarosan.
2009. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
:) rajtam van vagy 30 kiló felesleg. Kislányom 14 hónapos. A terhesség alatt szinte semmit sem híztam, azóta viszont folyamatosan :( Most kezdtem el úszni pár hete, meg amikor nem úszok akkor pilates. Nem tudom segít-e majd rajtam, mert sajnos a szoptatás alatt egy zabagép lettem és azóta sem tudom abbahagyni sajnos.
2009. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Terhesség előtt 58 kiló voltam, 72-vel mentem szülni. Amikor hazajöttünk a kórházból 62 voltam. Két hónap múlva már csak 52 kiló. Ez azóta is így van, 11 hónapos a babám. Lezabálta rólam a babám azt a kevés zsírt is, ami volt, tiszta giliszta lettem. Egyébként tornázom is, de nem attól fogytam, mindig is tornáztam.
2009. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Egy éves a babám, napi 3-4szer szopizik és szoptatáshoz nekem is kell plusz kg. 8 kg maradt rajtam, vagyis jött rám, mert szülés után súlyomnál voltam, meg eleve van rajtam kb 5 kg plussz.

Mostanában lassan "magától" megindult lefelé a hasam, fenekem, de a súlyom nem változik.

Még fél évig szeretnék kb szoptatni, utána tudom, hogy seperc alatt visszaáll a régi formám, ilyen típus vagyok. De az a néhány kg plussz most másodlagos, a baba az első. Én tudtam, hogy velem ez így lesz, és ennek tudatában vállaltam a babát és adom meg neki a legtöbbet a szoptatással /is/, amíg szükséges:-)

Azt mondják azoknak a nőknek, a szoptatással híznak, a baba 1 éves kora körül indul meg a fogyás. Én ezt tapasztalom!

2009. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én 30-at híztam, a kórházból 12 kgval kevesebbel jöttem ki, mint amivel bementem, a maradék 6 hét alatt lement, de rengeteget szoptattam és fejtem :-) egy évesen a gyerek mellett úgy nézek ki, mint egy csonti.
2009. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!