Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy sikerült kb.10 kg-t...

Hogy sikerült kb.10 kg-t lefogynod?

Figyelt kérdés
kérem, azok írjanak, akik konkrétan ennyit vagy többet fogytak.
2011. okt. 23. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

én fogytam egyszer 15-öt egyszer meg 10-et de mind2szer hülye voltam mivel utána nem nagyon figyeltem és szép lassan vissza jött:( (1 év alatt)de most megfogadtam hogy ha megcsinálom nem fog. egyébként mindent ettem csak figyeltem a mértékre, főleg este meg már nem ettem kenyeret csak saláta, tojás, párolt zöldség, joghurt, túró, hús,leves.

sajnos elég hízékony vagyok amúgyis eléggé kéne figyelnem magamra.

2011. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én kicsit több mint egy nyár alatt adtam le ennyit, nem csináltam semmi különöset, nem ettem édességet, se fehér lisztet (csak nagyon nagyon ritkán) gyors kaját ilyesmiket. napi ötször minimum ettem, de ezek ilyenek voltak hogy 1 alma, fél óra múlva egy joghurt, ebédre valami sali, délután még valami gyümölcs, kicsit késöbb is vagy zöldség, egy kis túró, egy tejeskávé, egy müzliszelet stb. tehát pici adagok de sok, így sosem voltam éhes és gyors maradt az anyagcserém. Mozogni nem mozogtam túl sokat néha ilyen aerobik dvd-t csináltam meg néha eljártam futni (heti kb 1x) de ennyi. Sok sikert! :)
2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

aug 20-tól mostanáig fogytam egy 10est. kiszámoltam, mennyi a napi kalóriaszükségletem, csökkentettem 500-zal, onnantól kezdve annyit ettem. megválogattam, hogy mit eszek: reggel szénhidrátot, ebédre azt is meg fehérjét is, estére sok fehérjét. mindennap zöldség, gyümölcs, sok fűszeres husi, ásványvíz, néha lájtkóla, teák édesítőszerrel, és persze sok mozgás. heti 2-3 futás és ugyanennyi Rubint Réka. Mondjuk az utóbbi 2 hétben nem volt alkalmam futni menni, de még így is fogytam.


a nadrágméretem 42-ről 40-re csökkent, de már az is lötyög rajtam, a 38-as meg még kényelmetlen picit. Pólóban L-eset vettem, mostmár S-es néha M-es kell (a mellem miatt nem mindig elég az S).


Összességében valahogy így néz ki:


........aug..........okt

tömeg: 77 kg.........67 kg

derék: 74 cm.........66 cm

Úszógumi: 93 cm......82 cm

fenék: 107 cm........99 cm

comb: 62 cm..........55 cm


még a tökéletességhez 5 kg hiányzik, 175 cm vagyok ugyanis.


sok sikert! :)

2011. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy év alatt. Kevesebbet ettem - mindent, csak kisebb adagokat -, és naponta mozogtam.
2011. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!A legjobb tanács,ha odafigyelsz a kajákra és nagyon sokat mozogsz.én Januárban kezdtem,minden nap sportolok és eddig 12,5kg-ot dobtam le.

ajánlok egy módszert:www.curves.hu

2011. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21 kilót fogytam január óta. Naponta 40-60 percet sportolok, és oda figyelek hogy mit eszek. Hanyagolom a kenyér féléket, a cukros, zsíros ételeket stb... és naponta 3 liter vizet iszom .
2011. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

3. válaszolónak..

hány percet futottál egyszerre?:)

2011. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem percet futottam, hanem 5 km-et. az első pár héten majdnem 1 órát szenvedtem vele, aztán a végefelé már 30 perc alatt tudtam. utána néha futottam 8 km-et 1 óra alatt.
2011. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!