Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SIKERÜLT LEFOGYNOD SZÜLÉS...

SIKERÜLT LEFOGYNOD SZÜLÉS UTÁN? Hogyan? Ki vigyáz a babádra addig?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve szültem és rosszul vagyok magamtól!nektek hogy sikerült?akinek nincs segítsége hogy oldja meg a baba mellett?lehet hogy rossz helyre írtam a kérdést de nem a lapos hasú tinikre vagyok kíváncsi akiknek mindenre van idejük.
2010. ápr. 25. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
A fiam 16 hónapos lesz, úgy fogytam le, hogy semmilyen segítségem sincs, így egész nap főzök-mosok-takarítok-fiam után rohangálok. Ebben a jóidőben naponta 3-4 órányit sétálunk. Szóval nincs üres 2 percem, csak amikor apa itthon van, azaz este 8 után cca. 1 óra, na akkor pedig netezem.
2010. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
A lapos hasú tiniknek sincs mindenre idejük :/
2010. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Lányom másfél éve szült, 58 kilós volt,mikor teherbe esett, most 56, de szerintem azért,mert rengeteget mozog, egyrészt a gyerkőc után,egyrészt folyton mos főz, takarít, stb. Már többször kérdezték, övé-e a gyerek(!) , vagy babystitterkedik, úgy néz ki mint egy 20 éves. Szerintem alkati kérdés is, én is szoptattam mindkét gyerekemet, és mindkettő után pár hét alatt lement a hasam, a súlyom is visszaállt.Nehéz,zsíros ételeket nem sokat eszünk, az édességeket is mértékkel, viszont sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztunk,sovány húsokat. Lehet, hogy ez is oka.
2010. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

4 hónapos a babám. csak pár kiló van rajtam, viszont az a hasamon :( sokat sétálunk babámmal ebben a szép időben, így fenekem-combom kezd "a régi" lenni.pont azt néztem tegnap, hogy alig van narancsbőröm, annyira örülök neki! :))))

hullahoppozok már amikor eszembe jut, heti 2x-3x, de a hasam még így is nagy :( mivel szoptatok nem tudok fogyózni.

2010. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
lehet hogy több időd van mint a lapos hasú tiniknek úgy hogy csak óvatosan...
2010. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Fogalmam sincs hogy csináltam, 5 kilóval még kevesebb is vagyok mint a terhességem előtt. Tulajdonképpen egyedül vagyok egész nap a kicsivel, ahogy írták már folyamatos mozgásban vagyok, mi is sokat sétálunk. Nem voltam egy percet sem aerobikon, pedig a közérzetemnek jót tenne, de sajna én sem tudom megtenni, hogy vigyázzanak rá annyit. Mondjuk én szoptatom még mindig a 13 hónapos kislányomat, állítólag az is "segít". Mondjuk most gondolkozom, hogy válaszoljak is a kérdésedre, alig eszem normálisan, általában a maradékot kapkodom be a férjem és a kislányom után, sok gyümölcsöt eszem, mert a kislányom azt sem eszi meg, és jövök megyek tulajdonképpen egész nap. De vannak olyan edzőtermek, ahol van gyerekfelügyelet, játszóház ilyesmi.
2010. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
A lányom 16 hónapos én 94 kg-mal mentem szülni most 68 kg vagyok annyit csináltam ,hogy nem ettem kenyeret,tésztát,meg krumplit mindent csak magában és naponta sokszor kevest ettem,mostmár eszem mindent csak kis adagokban és tartom a sújom,a lányomat még senkire nem bíztam és nem is akarom mert ő elég jól megtornásztat amilyen eleven elég torna az nekem!27L
2010. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
én is szoptatok még!nálunk sétálás közben üvölt a gyerek!kb fél órát bírja utána ki akar jönni,de még nem bír menni stabilan én meg nem bírok egész nap görnyedve járkálni vele!:)egyébként én is főzök,mosok,takarítok,de attól nekem nem mennek lefelé a kilók!sajnos nekem legalább 20 kilót kéne fogynom!a terhesség alatt 26.ot híztam(toxémia miatt,ebből 8 kilót a 35.hétig a többi 18-at pedig 2 hét alatt)segítsetek!!!!!
2010. ápr. 25. 20:59
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Én is főzők-mosok -takarítok mégsem fogytam szinte semmit.Pedig 2 gyerkőc mellet van mit csinálni és még segítségem sincs!(még a férjem se!!)

Nem főzők zsírosakat, legtöbbször salátát eszem.Én sem értem.Még ma is megkérdezik jön-e a következő baba.Pedig a szülés óta eltelt majd' 9 hónap

2010. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanúgy vagyok, mint az utolsó válaszoló :((

Egy 5 éves nagylányom, és egy 8 hónapos kisfiam van, egész nap rohanok!

2010. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!