Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel sikerült...

Milyen módszerrel sikerült lefogynod? Mennyi ideig alkalmaztad? Milyen hatással volt rád? Milyen lett a közérzeted, lelki világod, hozzáállásod utána? Mennyit sikerült leadnod?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
kalóriaszámolgatóssal egy hét alatt lement 3 kiló. Ebból később visszajött 1. Mellette sportoltam is, de nem túl sokat. Kicsit fáradtabb voltam közben, de nem vészesen. Lehet hogy megint újra kezdem, mert még szeretnék leadni kb 2 kg-ot
2010. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb szénhidrát, de ÉSSZEL, tanulmányozással.

Jobb közérzet, -1/hét.

2010. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szénhidrát megvonással. :)

Napi kb. ötszöri étkezés, a finomított cukrok, fehér kenyér, fehér liszt, üdítők, édességek elhagyásával.

Kb. 4 hónap alatt - 10 kg, nem jött vissza egy sem, és nem volt semmi drasztikus benne. Pl. a hétvégén is ettem egy szelet tortát, mert szülinapot ünnepeltünk. :)

Nem fogyókúrának, inkább életmód váltásnak nevezném.

2010. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kevesebb szénhidrát, több fehérje, sok zöldség és gyümölcs. kevesebb zsíros étel . tésztát, lisztes dolgokat ritkán eszek, a lisztet zabkorpával helyettesítem, cukor helyett édesítőt használok. napi 5-6 kis étkezés, sok mozgás(akár napi 40 perc) 67 kg-ról 49-re fogytam, több mint fél év alatt, szépen fokozatosan. évek óta tartom a súlyom, és ez örökre szól, nem kúraszerűen csinálom.
2010. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor fogyóztam akkor kalóriaszámolgatás alapján csináltam, úgy, hogy az 1200 kcal-t ne lépjem túl, és mindennap tornáztam 20-30 percet. Reggelire cukrozatlan müzlit ettem, joghurttal, délben egy tányér levest, és főtt másodikat, vacsorára pedig nagyon keveset, többnyire virslit magában, de nem ritkán semmit. Pékárukat, és édességet egyáltalán nem ettem. Ezzel egy nyár alatt fogytam 5 kg-t.

Mostmár úgy étkezem, hogy a reggeli változatlan csak kevesebb müzlit rakok a joghurtba, és tízóraira is eszem egy keveset, dél ugyanaz, uzsonnára gyümölcsöt, vacsorára meg felvágottat eszek, és hozzá 1-2 paradicsot, és paprikát. Naponta 30-40 percet tornázok.

Borzasztóan boldog vagyok, sokkal csinosabb ruhákat is fel tudok venni, úgy hogy jól is álljanak rajtam. A családom közül sokan megdícsérnek, hogy jól nézek ki, és ez önbizalmat ad. Boldog vagyok, hogy mikor meglátnak a férfiak az első bók amit kapok nem az, hogy szeretem ha egy nőnek van feneke, hanem azt, hogy csinos vagy és arányos, mit sportolsz? Negatív kritikákra pedig nem adok, mert semmi nem diktálja őket, mint az irigység a legtöbb esetben. Pl. egy barátnőm megjegyezte, nekem komolyan érdemes-e így étkeznem, nem vagyok-e éhes, meg nem éreztem -e jól magam 5 kg-mal többel. Nem. Írigykedtem a nálamnál vékonyabbakra, szégyeltem, hogy nagy a hasam, és a fenekem, és lenéztem azokat, akik fitnesz dvd-kre ugrálnak nap, mint nap, farmerben se azt tudtam megvenni ami tetszik, hanem amiben nem látszódott olyan nagynak a fenekem.

Egyébként a barátnőm miután megtudta, hogy jobban érzem így magam, elkezdett koplalni, mondván ő nem éhes! Ezt viszont én nem tartom járható útnak, és meg is mondtam neki. Aki életmódot változtat az egész életre kell, hogy szóljon, csak akkor lesz hatásos. Annak semmi értelme, hogy tönkre vágod magad, olyan erőtlen leszel mint egy vén gebe, és haragszol a világra, mert te nem ehetsz semmit sem.

2010. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!