Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy megint a kiságyban aludjon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos. Kb. 4 hónapja éjjel 6-7szer ordítva ébred, ilyenkor kicsit megdajkáltuk és aludt tovább a kiságyában. De kb 2 hete nem hagyta magát dajkálni, a kiságyban képes volt 2 órát ordítani akár hányásig. Úgy volt hajlandű visszaaludni, ha kivettük a nagyágyba és lefeküdtünk mellé. Elaludt fél óra múlva visszatettük és aludt tovább reggel 6ig, akkor evett és még aludt igaz akkor már a nagyágyban, mert ahogy leért a popó a kiságyba síkítva megébredt. De mostanában sajna előfordult néhányszor, hogy elaludtam mellette az éjszakai kivételnél és ott maradt velünk a nagyágyba. Az utóbbi néhány napban, pedig este elalszik, irány a kiságy, 1 körül felébred, kivesszük elalszik, és egyszerűen nem tudjuk visszatenni, mert egyből felébred, vagy ha sikerül fél órán belül ordít, és ki kell venni. Nagyon együtt alvás ellenes vagyok, és nagyon nem szeretném, ha velünk aludna. Mit tudok tenni? Tudom mi rontottuk el, de hogy tudnám visszaszoktatni?
2013. szept. 1. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg az nem elég neki, hogy csak lefekszel a kiságya mellé? Lányomnál elég volt, hogy csak ott fekszünk mellette. Mikor elaludt akkor meg kijöttünk.
2013. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, már próbáltam, de üvölt, kinyúl a rácson, toporzékol...
2013. szept. 1. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajna nem tudok segíteni, mert mi vagy mellé feküdtünk és akkor abbahagyta és aludt tovább, vagy magunk mellé vettük. Mikor kb annyi idős volt mint most a tiéd, akkor majdnem minden éjjel felkelt és a mi ágyunkban aludt végül. Nem bírta az időjárás változást. Még mindig van olyan, ha jön a front akkor nálunk nyugszik meg. Lehet, hogy nálatok is van egy ilyen meg egy kis szeperációs szorongás. Majd az idő mindent megold, addig meg próbáld meg úgy csinálni, ahogy neki jó, mert ha éjjel alszik akkor nappal sokkal jobb kedve lesz. Lehet majd kinövi és egy idő után simán beteszed az ágyába és ott alszik.
2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!