Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne legyen annyira nyűgös az esti fürdés előtt?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 hónapos, eddig nappal 3 rövidebb és egy hosszabb alvása volt, mostanában a késő délutáni rövid alvás kimarad és a fürdésig már nagyon nyűgös, próbálom mindennel lekötni a figyelmét, de már nagyon fáradt lesz. Fürödni általában 7 körül szoktunk, de addigra már nagyon álmos lesz, és így az esti szopi sem nyugodt. Ált. 16 körül kel és onnantól már nem alszik, sosem aludt nappal nagyokat 3x kb 30-45 percet és egyszer 2 órát, de elég neki mert jókedvűen ébred mindig.

2013. aug. 14. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A délutáni utolsó alvás kezdetét próbáld kitolni fél órával, 1 órával. Eleinte biztosan így majd délután lesz nyűgös, de meg fogja szokni, akkor később kell majd fel, és kibírja fürdetésig.

Vagy eleve a reggeli felkelés után mindent toljatok el először fél órával, utána 1 órával.

2013. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így avn ahogy az első írta!Már reggeltől kezdve próbálj meg tolni 15-20 perceket az alvásoknál vagyis annyival késsőbb tedd le aludni!

16-kor kel 19-kor fürdés és gondolom fél8-8 mire elaludna ...az akárhogy is számolom 4 óra hossza fentlét,sztem az sok egy 5 hósnak!

Az én 7 hósom 3 órát bír fent lenni max.!

2013. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondolom, hogy nagyon sok még neki ez a fennlét, és meg is kaptam a választ, tehát akkor reggeltől kell tolnunk, hogy jó legyen, próbáltam a délutánit, de nem sok sikerrel. Köszönöm a segítségeteket.
2013. aug. 14. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!