Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a kicsitek...

Mennyi idős volt a kicsitek mikor rendes ágyban aludt már, nem kiságyban?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, olyan kiságyunk van amit át tudunk alakítani neki rendes gyerekággyá. Igazából egyenlőre még nem nagyon szeretném mert egész éjjel pörög a kiságyban, körbejárja ezerszer. Egyik ismerősöm tegnap mondta, hogy ő már adja el a 13 hónapos lánya kiságyát, mert már nagylány, így vettek neki egy fotelágyat!! Hát nem tudom egy fotelágy mennyire kényelmes egy ilyen picinek? Ráadásul most mindenhol leesésgátlót keres rá, de nem igazán találnak. Ti beletennétek fotelágyba ilyen kicsi gyereket? Mennyi idősen aludt már rendes ágyban?
2013. júl. 19. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 22 hónapos korától fotelágyon alszik.és végigalussza az egész éjszakát holott amikor a kiságyban aludt egyszer mindig felkelt.én nem vettem leesésgátlót hanem az ágy mellé tettem egy matracot.azon meg nappal szeret feküdni.én nem bántam meg hogy már lecseréltem a kiságyát.igaz kétszer leesett az ágyról a matracra de annyira aludt hogy fel se tűnt neki :) én szerettem volna neki leesésgátlós ágyat venni de mivel ezt a fotelágyat kaptuk így nem lett volna értelme
2013. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
2,5 éves koruk óta.Rendes 90*200-as ágyon.Nem estek le róla
2013. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2,5 évesen kapott leesésgátlós gyerekheverőt. Minden gond nélkül átállt, nem volt vele gond.

13-15 hósnak fotelágy? Hát, nem tudom. Szerintem érdemesebb inkább egy heverőt venni neki. Kényelmesebbnek is gondolom, és praktikusabbnak is, főleg hosszú távon.

2013. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem gáz, ha 15 hónaposom még rácsos ágyban alszik?

Ez az ismerősöm azt mondta ők már nagyok a kiságyhoz, úgyhogy tiszta gáz, ha az én lányom még abban alszik. Igazából 2 éves kora körül gondoltam hogy átalakítjuk rendes ággyá.

2013. júl. 19. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass túlbuzgó anyukára, bőven ráérsz majd 2 évesen leszedni a rácsokat.
2013. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!