Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ijesztett meg titeket...

Nem ijesztett meg titeket első napon a nagy felelősség?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
az elsőn nem:D úgy kellett pár hét mire felfogtam: Szülő lettem.
2009. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőn nem. amikor kezdett hasfájós lenni, akkor már igen. akkor kezdtem belegondolni, nekem kell felnevelnem, rajtam fog múlni, hogy milyen ember lesz belőle
2009. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az első napon ijesztett meg. Szépen lassan jöttem rá, hogy mekkora felelősség ez az egész! Most 11 hónapos, de még mindig eszembe jut egy csomószor, hogy ÚRISTEN van egy gyerekem :-))
2009. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megijesztett, az első 1-2 hétben fel sem fogtam...volt olyan hogy felébredtem reggel, és odanéztem a kiságyba hogy Úristen tényleg van gyerekem, nem csak álmodtam???kellett idő hogy megszokjam, most 11 hónapos nagyfiú, ma már a legtermészetesebb dolog a világon, mintha mindig is itt lett volna, el sem tudom képzelni nélküle az életem!!!Imádom! :)
2009. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!