Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája 15-16hónapos...

Akinek a babája 15-16hónapos és jön a tesó vagy már megvan, hogy oldjátok meg a babakocsi dolgot?

Figyelt kérdés
Gondoltam a testvérfellépőre ,de már a testvér babakocsin is gondolkodom.Most 13 hónapos a lányom és decemberre várjuk a tesót.
2009. nov. 1. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babákhoz!

Ezen én is kezdhetek el gondolkozni,mert tegnap teszteltem pozitívat.Nekem 7 hónapos a lányom!

Személy szerint a babakocsira szavazok,mert még annyi idősen is kicsi lesz,hogy állva kibírjon egy 1 órás sétát szerintem.

OFF:milyen érzés ekkora korkülönbséggel bevállalni a babát?Bocsi a kérdésért,de azt hittem,egyedül vagyok ezzel,és jó hogy valakit kérdezhetek.

2009. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lányom 17 hós, 23 hetes vagyok. Én max testvérfellépőt veszek,azt mindneképp, testvérkocsit nem látom életképesnek, hisz már szalad most is a lányom. Addigra sétáljon csak melletünk a játszótérig, ott meg rohangálhat, vissz ameg jöhet a testvérfellépőn is. NEm hiszem, hogy kihasznánám a testvérkocsit.

dE persze ahol kisebb a korküönbség, elkerülhetetlen..

2009. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is szóba jött a testvérfellépő, de szerencsére a fiam már nem igényelte a babakocsit, azaz inkább hozzászoktattam a sétához. Bár nálunk nagyobb volt a korkülönbség, nálatok célszerűnek találom a testvérfellépőt. Van ülős változata is, hát nem olcsó, de nagyon praktikus!
2009. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1 válaszoló :Garatula!!

Mi terveztük a tesót szinte az első próbálkozásunknál sikerült!:))

30 évesen szültem az elsőt és semmi képen nem akartunk sokat várni,mert hát én sem leszek fiatalabb!Nagyon jó,a párom sokat segít meg hát a lányom is egy jó gyerek.F

2009. nov. 1. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 18 hónap lesz a korkülönbség.Én eddig ezt találtam a legjobb megoldásnak:Ha apa itthon van akkor 2 babakocsival megyünk(vettünk sportbabakocsit is mert a másikat gyerekkel együtt nehéz volt az emeletről lecipelni),ha meg nincs itthon akkor sportbabkocsiba a nagy a kicsi meg hordozókendőben.De én úgy látom,hogy az elején úgysem nagyon indulok el 2 gyerekkel egyedül,max a védőnőhöz ha oltásra kell menni,mert az időpontra van nálunk.A többit majd megpróbálom úgy intézni,hogy apa itthon legyen.De majd meglátjuk,hogy alakul.
2009. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Nálunk az első két gyerkőc közt 19 hónap van, én is tanakodtam, hogy legyen, de aztán megoldódott: a nagyobbik másfél évesen már nem akart babakocsiba ülni. Most ugyanígy leszek a harmadik és a negyedik gyerekkel, és vagy ugyanígy megoldódik, hogy mire a tesó megszületik, nem akar beszállni, vagy a kicsi kapja a "komolyabb" babakocsit, a nagyobb pedig az esernyőre csukható babakocsiba ül (kb. 5000 ft-ért már lehet kapni, és a nagyobbaknak tökéletes, természetesen, ha van, aki tolja). Sok sikert, és hidd el, nagyon jó a kis korkülönbség!
2009. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sziasztok! nálunk is ennyi lesz a korkülönbség! :) december 30-ra várjuk a kistesót, a fiam most lesz 13 hónapos! én az elején iszonyúan frászoltam (védekezés mellett lettem terhes ismét), most meg már be vagyok zsongva! alig várom, hogy együtt legyünk mindannyian :)

a fiam egyre ügyesebben jár, szerintem év végére szaladni fog. ennek ellenére az elején mi sem tervezünk hármasban önálló kiruccanást, bevetjük kíséretnek az összes barátnőt, szabad nagyit, na és apát ha lesz ideje. aztán a kicsit kenguruban fogom vinni azt hiszem, a nagyot kocsiban - ha az utóbbira nem lesz hajlandó (mert már most is hiszti van belőle), akkor kicsi a kocsiba, a nagy pedig tesófellépőt kap. majd meglátjuk... mivel a nagyfiú ennyire utálja már most a kocsit, testvérkocsiban már nem is gondolkodom.

Jó babavárást Nektek!

2009. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De érdekes én is december 30.ára vagyok kiírva:)))
2009. nov. 2. 10:31
 9/10 anonim ***** válasza:

hihi :) Téged is nyaggatnak az ismerősök, hogy szilveszteri gyerek lesz-e? én jobban szeretném, ha két ünnep közt jönne, vagy szilveszter után, mert akkor tuti nem kell kergetni a fogadott szülésznőt és dokit...

Kislány, vagy kisfiú lesz a pici? a lányod ugye nem érti ezt a tesókérdést? az én fiam legalábbis ehhez még nagyon baba :) majd jól meglepődik...

Ha lesz energiád, írj még! olyan jó olvasni, hogy más is van hasonló cipőben! :)

minden jót mindenkinek!

2009. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ismét lány lesz!:) aminek nagyin örülünk!A "nagy"lányomnak mutattuk,hogy a pociban ott a baba ,azóta aki jön hozzánk mindenkinek mutatja és mondja"ott a baba" nagyon édes!Én nagyon tartok tőle,hogy karácsonykor akar kijönni és nem lehetek itthon!A dokim mondta ,hogy majd együtt szilveszterezünk mert éppen ügyel!Sok sikert könnyű szülést neked!/és persze nekem is/
2009. nov. 3. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!