Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet egy 4...

Mennyi ideig lehet egy 4 hònapos baba kenguruba?

Figyelt kérdés
2 hét múlva mennem kell vele kétszer is egy héten kontrollokra. Mivel elég nagy a babakocsink és tàvolsàgi busszal kell mennem a babakocsit problémàs lenne magammal vinni, ìgy arra gondoltam h elvinném kenguruba.. Kb 3 max 4 òra alatt jàrnánk meg..
2013. szept. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elvileg a kengurut nem ajánlják semmilyen babának.De ha máshogy nem megoldható,akkor vidd benne persze.Buszon max vedd ki és csak a séta részen legyen benne,amikor nagyon muszáj.
2013. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kenguru tényleg nem jó, bár ezen a rövid úton meghalni épp nem fog. viszont ha a jövőben többször, huzamosabb ideig hordoznád, szerezz be egy csatos hordozót.
2013. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kendőben hordtam és ezerszer kényelmesebb, mint a kenguru. 3 ezerért már van Nandu.
2013. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketim válasza:

Bocsánat az off-ért.

Kérdezném az előttem szólót,hogy hol tudod 3000 ért kendőt beszerezni??

2013. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!