Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba és szoptatás mellett, ha...

Baba és szoptatás mellett, ha már megjött egyszer a menzesz, akkor már rendszeres lesz?

Figyelt kérdés
Megjött egyszer. De nem jött meg 28 napra. 27-re szokott. Milyen tapasztalatotok van?
2009. nov. 2. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem kicsivel több mint 5 hónapos volt a babám, amikor először megjött. a következő 38 napra jött (előtte mindig 27 vagy 28 napra jött), aztán utána 2x 28-ra, és most 29-re.
2009. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem megjött egyszer és azóta semmi 8hós a lányom!
2009. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer megjött a szülés után két hónappal, azóta semmi. Most 7 hónapos múlt.
2009. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 hétel jött meg először, aztán két hónap szünet után már havonta jön vérnéni.
2009. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 5 héttel egy nagyon kevés, majd 28 napra rendes "adag",de azóta semmi, 9 hósak vagyunk.
2009. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 2szer volt meg.5és 7hónapra.Ezután nem tudom renszeres lesz e?7.5hónapos a babám.
2009. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kocsis.anett válasza:
Sziasztok!Szeretném megkérdezni,hogy megjött novemberben és december 25-én kellett volna megint de azóta semmi.Már három hete nem szoptatok és előtte is csak este kellett,mert nem volt több tejcsim.Viszont egyre vacakabbul vagyok.Ma már nagyon hányingerem is volt,de lehet már az ideg dolgozik.van már kettő gyerkőcünk de kíváncsi lennék hogy van e valaki aki járt már így.
2013. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát... Szoptatás befejezése után még hónapokig lehet rendszertelen.

De ha még hányingered is van... Én csinálnék a helyedben egy tesztet.


Amikor a kérdést kiírtam, az első lányom még csak három hónapos volt. Azóta van még egy. És most várom a harmadik babát. :-)

Szóval szerintem csinálj egy tesztet! De egyelőre a rendszertelen menstruáció is egy lehetséges variáció.

2013. jan. 29. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!