Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babanak lehet...

3 honapos babanak lehet porszivos orrszivoval szivni az orrat? Ha igen, akkor olyan gyakran, ahogy a valadek mennyiisege igenyli? Es allitsam at a porszivo szivojanak az erosseget?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Jó sokszor, nyugodtan. Rá ne menjen a fülére. Használhattok tengervizes orrsprayt előtte, az feloldja a váladékot, aztán Nasivin Sanftot, nedvesen tartja a nyálkahártyát, ha sárgás már a váladék, csak akkor.


Én nem állítottam át az erősséget, a papíron is az van, hogy nem kell. Nem szív olyan nagyon erősen.


Arra figyelj ha tudsz, hogy 3-4 másodpercig azért tartsd az orránál, akkor kiszívja jó mélyről is.

2013. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, mi már 4 hetesen szívtuk a fiamnak.

Nem kell állítani az erősséget, ha odateszed a kezed érezheted, hogy nem szív olyan erősen, jól meg van az csinálva.

2013. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan lehet használni,nekem mikor a lányom náthás volt pár hetesen akkor mondta a doki mindig,ha folyik szívassam,mert ő igazán még csak az orrán kapja a levegőt,meg nehogy a fülére mennyen.
2013. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabszem ***** válasza:
nagyon fontos hogy csak akkor szívd ha folyik neki mert irritálja a nyálkahártyát az orrszívó. a gyerekorvos mondta. a tengervizes spray a legjobb sztem. éjszakára jöhet a nasivin és a párásítás is.
2013. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!