Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikrémet vitettek...

Milyen popsikrémet vitettek be a kórházba az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 22:10
1 2 3
 11/22 gabszem ***** válasza:
54%
nálunk volt. Naturlandos.
2013. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Neogranormont adtak.
2013. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Sheavajat.
2013. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Naturlandos volt nálunk is.

Csak 5 pelust adnak a kórházban? Nekünk 1et adtak, amiben minden reggel kihozták. Több nem járt, popsitörlő egyáltalán nem volt. Kenőcs az igen meg hintőpor. Más nem.

2013. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Gabi popsikrém. Nálunk nem adtak pelust. Mindég az övé volt rajta. Popsitörlőt, kenőcsöt, pelust a kiskocsi kosarába kelett tenni. Nem volt közös semmi. Ha elfogyott a kosárkából, akkor pótoltam a pelust.
2013. szept. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk semmit nem kellett bevinni, mindet adtak és mindenből annyit, amennyi kellett.
2013. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%
úgy van, kenjétek gabival meg neogranormonnal egy újszülött fenekét, sok vegyianyag, aztán ne csodálkozzatok ha ekcémás lesz a gyerek... sok idióta...
2013. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, rátaláltál a piros kézre? Az én válaszomban például mi nem tetszett? 16-os vagyok
2013. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nálunk nem adtak pelust, erre azért kérdezz rá, nem mindegy, mennyit kell vinni. Én gyógyszertári krémet vettem, recept nélkül. Megmondod, h újszülöttnek kérsz popsikrémet és kész. Valamivel drágább, mint receptre.

6-os: a védőnőt kérdezd meg, ők kapcsolatban állnak többel is általában. Nekem is ő ajánlotta.

2013. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
"kedves" 07.31-es. Az egyik idióta vagyok, az írásod szerint. Képzeld van olyan Gabi ami újszülött kortól van. Én nem szerettem a gyógyszertári popsikrémet, csak egy tégellyel használtam el. Nem szerettem és a bőrének sem volt jó. Utána Sudocrent használtam. Sőt képzeld még a fürdető kenőcsöt sem használtam, ki sem váltottam. Gabival fürdettem első perctől kezdve. Köszöni szépen mindég i nagyon szép volt a bőre.
2013. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!