Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudtok mondani a Milupa...

Mit tudtok mondani a Milupa Fermenált tápszerről? Kinek vált be?

Figyelt kérdés

2honapos a babám eddig a Milumil Ha1 optimat használtunk..

Viszont azert irtàk fel ezt a fajta tápszert mert sokat bukik.

Azt vettem eszre hogy mintha ez a tapszer táplálóbb lenne 2napja majdnem vègig alussza az ejszakat! 3etetést simán kihagy! Ami nem is nagyon gond, mert igy tudunk mi is pihenni?


2013. szept. 7. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Nekem 4napja irták fel, miota ezt használjuk szinte egesznap eszik es alszik eddig 120ml simán meg evett de most már nem! Ti mit vetetek észre kinek hogyan használt a Milupa?
2013. szept. 7. 15:12
 2/3 A kérdező kommentje:
Most mar mindig igy lessz ha ezt a fajta tàpszert fogja, kapni hogy végig alussza majd az éjszakàkat? Milumil ha 1optimanal meg 3-4felkelt mindig ejszaka!?
2013. szept. 7. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk fermentált tápszert, de nekünk nem vált be. Nyilván hogy laktatóbb mert az én fiam 6 hósan kapta és nem akart enni tőle. Reggel megitta az adagot és délig nem tudtam belediktálni semmit. Teljesen ki voltam bukva hogy azért az nem normális hogy egész délelőtt nem eszik semmit.Az ha átalussza az éjszakát csak jó dolog :) az én fiam már 1,5 éves és még mindig felkel egyszer enni éjjel :) most milumil pepti plus 2-es tápszert kap mert tejfehérje allergiás.
2013. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!