Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehetek maszkban a gyermekorvo...

Mehetek maszkban a gyermekorvoshoz?

Figyelt kérdés
Megfáztam, viszont ma kell vinnem a picit gyerekorvoshoz, ha maszkban megyek az nem túl "gáz"? Nehogy a sok anyuka azt gondolja, hogy Jézusom, beteg, és idejön a többi gyerek közé... Tanácsadásra megyünk, szóval nem beteg gyerekek lesznek köztünk, így kicsit tartok a dologtól, de mindenképp el kell mennünk!!
2009. nov. 3. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Menni éppenséggel mehetsz, de szerintem annyira ne parázz, inkább védekezz sok gyümölccsel, kézmosással és ne közeledj túlságosan senkihez.
2009. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak megfáztál az nem fertőző, azért felesleges maszkot húznod. Ha vírusos megbetegedésed van akkor indokolt a maszk használata. Remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KÉnytelen vagyok felvenni, nem fáj semmim, csak az orrom folyik. De nem akarom, hogy más baba elkapja tőlem.
2009. nov. 3. 08:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi értelme van a maszknak,ha te nem vagy beteg?A túlzott sterilitás legalább annyira ártalmas,mint az esetleges fertőzés.Sőt,az immunrendszered így nem is tud védekezni a fertőzés ellen,és sokkal betegebb leszel.Az előttem kommentelő tanácsát fogadd meg:sok gyümölcs,zöldség,C-vitamin hatásosabb a megelőzésben.
2009. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

OFF 8:21-nek:


olvass figyelmesebbe: már megfázott és nem akarja, h a többi baba elkapja! ON


Nem lehet más időpontot kérni esetleg? Megmondom őszíntén, én is összerezzenek, ha beteg anyuka v. baba jön túl közel a lányomhoz...pedig nem vagyok egy túlaggódós fajta, de erre vhogy érzékeny vagyok. Talán azért mert olyan kis védtelen, elesett lesz a babám, ha lázas, megszakad a szívem tőle...

2009. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kötelező oltásra kell mennünk, és emellett még kiütések is jöttek a picin, szóval mindenképp mennünk kell!!!
2009. nov. 3. 08:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kiütései vannak,akkor eleve ne vidd egészséges gyerekek közé!!!
2009. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kotelező oltást el lehet csúsztatni 1 héttel,a pöttyökkel meg rendelésre kell menni.Nem kellene betegen egészséges emberek közé menni.Ekkora butaságot.
2009. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!