Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy próbálkozzak a hozzátáplá...

Hogy próbálkozzak a hozzátáplálássa? A babám semmit nem akar elfogadni.

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hét múlva lesz 6 hós és 3 hete próbálkozunk alma, répa és őszibarack kóstolásával, de nem akarja elfogadni, először csak a levét próbáltam neki adni, utána egy kicsit sűrűbben, de egyiket sem eszi, csak összeszorítja a száját és elfordítja a fejét. Egyébként már kb 1 hónapja csak tápszert kap, mert már nincs tejem.
2009. nov. 3. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy pár napig ne próbálkozz,esetleg 1 hétig.És főleg ne keríts nagy feneket neki.Ha a babád megérzi,hogy emiatt ideges,nyugtalan vagy,akkor ő is az lesz.Hagyj neki egy kis időt és próbálkozz később vele.Nem vagy elkésve.Kicsit később kezdtek el enni,majd belerázódik.
2009. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan rákap majd az ízekre,semmiképpen se aggódj ez miatt!Én úgy csináltam,hogy őszilét adtam neki cumisüvegből.Ezt nagyon szerette,itta,utána ismerős volt az íz és kanállal is gond nélkül elfogadta.
2009. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Taktikázni kell, nekünk ez vált be: az ölembe vettem, és úgy adtam neki,

vagy az etetőszéket oda húztam az asztalhoz és én is ettem, és mintha az enyémből kapna adtam neki az övéből.

Ha így sem ette meg, akkor nevettettem, és akkor kinyitotta a száját és bele tudtam rakni a kaját.

Lehet először tejpéppel kéne próbálkozni, mert az hasonlít kicsit a tápszer ízéhez, de gyümölcs íze is van. A kanalazást kell valahogy megszoknia, 2 két és rákap majd!Hippes tejpép nagyon finom sárgabarack vaníliás 4 hónapos kortól valót .

2009. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megpróbálom egy kicsit abbahagyni és utána újrakezdem, valami más taktikával.
2009. nov. 4. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!