Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos korában...

A baba hány hónapos korában változtatok vissza " mindenevővé"? Természetesen a szoptatós anyukákra gondolok!

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én 3-4, addig is ettem mindenfélét, csak óvatosan bántam a puffasztó ételekkel.

Bár nekem szerencsém volt, mert sosem fájt a hasa a lányomnak bármit ettem, max. ő is szelesebb lett utána :))

Egyedül epret és hasonló aprómagvasat nem mertem enni.

2013. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Semmit nem változott a párom étrendje a várandósság és a szoptatás alatt, nem is értem, miért kellett volna?!
2013. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5-6, mikor elkezdtem hozzátáplálni a kisfiamat. Utána már abszolút nem volt semmi hasfájása vagy ilyesmi.
2013. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor biztosan csak én parázom túl a dolgokat. Csomó mindent nem merek enni,nehogy fájjon a pocija. Lehet,hogy bevállalósabbnak kell lennem! :-)
2013. szept. 9. 20:15
 5/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Egyél mindenből, próbáld ki, mit bír a babád gyomra.

Lehet, hogy te is szerencsés leszel és elbír bármit.

Persze ne egy nagy tál töltött káposztának ülj neki, hanem mondjuk először egy fél tányérnyit egyél.

2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még szőlőt sem eszem,pedig tele a hűtő. Talán kipróbálom.
2013. szept. 9. 20:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a szőlővel mi a bajod??
2013. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem semmi! :-) Azt gondoltam,esetleg az is puffaszt?!
2013. szept. 9. 20:48
 9/15 anonim ***** válasza:

Hasfájós a babád?

Ha igen, akkor megértem az aggodalmad, de ha nem, akkor csak feleslegesen kínzod saját magad.

Nyugodtan kóstolgass mindenből.

2013. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

féligOFF


Mikor hazahoztuk babánkat a kórházból volt szegénynek egy nagy piros folt a pofiján amiről se a kórházban, se a gyerekorvos nem tudta megmondani mitől lehet.


Lényeg a lényeg gyerekorvos jól rám ijesztett, hogy biztos allergiás és felsorolt baromi sok dolgot, amihez hozzá se nyúljak. Az agyammal tudtam én, hogy baromság hogy pl eper allergia, hisz egy éve nem ettem epret, tehát az anyatejben nem lehetett... dehát egy újszülött anyukája nem az eszére hallgat hanem a kétségeire úgyhogy bennem is kialakult ez a para, ami valószínűleg teljes hülyeség, nagyjából most kezdek el mindenfélét enni (12 hetes), de te ne legyél ilyen buta mint én, egyél mindent aztán látod, ha valami baja van, egy nap sirdogálást kibírsz Te is meg ő is, viszont ha kikészülsz a vitaminhiánytól az senkinek se jó.


ON

2013. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!