Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi hiányzik az életetekből,...

Mi hiányzik az életetekből, amióta meg van a baba? (Azon kívül, hogy természetesen ennél jobb dolog nincs a világon, de mégis olykor eszetekbe jut. )

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok gyakrabban, amit nem lehet vagy körülményes megszervezni.
2011. ápr. 6. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
semmi,így kerek ahogy van.Ami néha hiányzik,az az extrém sportok.Nagyon szeretem a kicsit veszélyesebb sportokat,de 2 gyerekes anyukaként már a családom miatt is meg kell gondolni mit teszek.igy marad extrém helyzet kezelésnek a 2 éves fiam dackorszaka.
2011. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

mozi, anno mi apával hetente, minimum 1X voltunk moziba... az nagyon hiányzik! nem nagyon van kire hagyni a fiunkat. meg h gondolok egyet és megyek vmerre, bnőkkel... mert akkor gyerek ,ő mikor eszik ,mit eszik, pelus, váltó ruha.... sokkal macerásabb, és hát el is maradtak :( (bnők)

ennyi, mert amúgy midnen megvan ami volt, hát esetleg még az anyagi helyzet ami romlott nem picit, de az annyira nem érdekel, ami kell megvan!

2011. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
A reggeli lustálkodás hétvégenként az ágyban.
2011. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát én is az alvást mondanám. Az hiányzik néha. De menni mindenhova lehet gyerekekkel is, hát igaz, hogy körülményes de nem maradunk ki semmiből emiatt.
2011. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

nekem 2 gyrekem van, nagyobbik 11, akicsi 2 éves.

Ami hiányzik az a nyugalom, a pihizés, semmit nem csinálás.

Pl 7végén déelőtt csak feküdni, lazítani, szóval ilyenek.


Az utazgatás, kirándulás,mászkálás uygamúgy megvan, mint előtte, gyerekekkel talán még szórakoztatóbb is, ugyanakkor fáraszatóbb.

2011. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon hiányzik az a nyugodt alvás éjjel és a pizza:)

Ami vigasztal,hogy a másodikat szoptatás befejeztével bármikor ehetek.

2011. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem az hiányzik, hogy bizonyos dolgokat akkor csinálhassak, amikor akarok, nem pedig akkor, amikor a baba engedi. :)

A reggeli szunyókálás, pihizés nekem is hiányzik. Néha csak pislogok az ágy szélén, és legszívesebben visszafeküdnék csak pár percre, de hát a kisasszony nem engedi. :)

Kislányom 6 hónapos és még nem igazán szereti, ha hosszabb távra autókázunk, én pedig imádok messzire autózni, de ez most még hanyagoljuk egy darabig.

2011. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

12:56-nak

miért nem ehetsz pizzát?

2 éves szoptaok és már sokszor ettem, sütni is szoktam.


12:52-es

2011. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az, hogy néha az én igényem legyen az első. Tudom, hülyén hangzik, de 39 hetes terhesen egy 18 és egy 32 hónapossal a nyakamon, Apa egész nap dolgozik, elég egyértelmű. Persze én vállaltam, és nagyon édes a teher.
2011. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

utolsónak: nem csodálom:-))))

Bevállalósak vagytok.

2011. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!