Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hósnak adidas vagy elefante...

15 hósnak adidas vagy elefanten cipő?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nike.
2013. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na itt van megint a nike fan....


ha ortopéd orvos nem javasol semmilyen speciális cipőt, akkor mindenképp olyat vegyél, ami hajlékony talpú,és fogja a bokát. Én az elefanten cipőt tapasztalatból nem ismerem, de sokan dicsérik. Nekünk csak szupinációs cipőnk lehet, ezért a többit nem ismerem igazán. De én a 2.-ra szavazok

2013. szept. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Leginkább egyik sem, de ha muszáj a kettőből választani akkor elephanten, de azok elég vacakok nem elég rugalmas a talpuk. Leginkább superfit vagy esetleg richter, adidas nike és társai felejtős.
2013. szept. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Elefanten jó, én anno kérdeztem a gyógytornászt, akihez jártunk, hogy az jó-e, és mondta, hogy igen.
2013. szept. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a dokit kérdeztem! Ha fogja a bokáját, hajlik a talpa, akkor mindegy,hogy nike, adidas, vagy elefanten vagy bármi!
2013. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy az Elefanten cipőknek szuper jól hajlik a talpa. Ha Te találsz Adidasban is olyat, aminek nagyon jól hajlik a talpa és fogja a bokát is, akkor tök mindegy.

Én Adidasban, Nike-ban, stb nem láttam ilyet, de az is igaz, hogy nem is nagyon kerestem.

2013. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!