Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőcskék. Mindenképp...

Első cipőcskék. Mindenképp újat, vagy jó a használt is?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed? Te minden alkalommal új cipőt veszel gyermekednek?
2013. szept. 10. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen a használt cipőt már más láb kitaposta és az egészségtelen a gyerekláb fejlődésének.
2013. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Újat! Nem jó a használt.
2013. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Elso cipojet ujonnan vettuk, egy puha bor cipot, de utana mar szinte csak hasznaltat. De nagyon jo allapotut es inkabb clarks es nike markat vettem neki.
2013. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz első cipőcske alatt. Ha azt a babacipőt, amit a babakocsiban teszel a lábacskájára, nehogy megfázzon, abból szerezhetsz használtat is. Ha viszont arról a cipőről van szó, amiben elkezd járni, mindenképp újat és jó minőségűt vegyél!
2013. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ujat, meg teso utan sem hordatnam azt, ami naponta a laban van, mindenki msakepp gyurja...
2013. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem neki első cipőt.Újat,és jó minőségűt.

Szerintem ez az a dolog,amin nem spórol az ember,hisz sok múlik az első cipőn!Elefanten-t vettem neki.

2013. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Minden gyerekcipő új kell, hogy legyen, mert csámpás lesz a pici.
2013. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi nagyon spórolunk, a gyerekeinknek szinte csak használt ruháik vannak, de cipőt minden alkalommal újat veszünk nekik, egymástól sem öröklik. Ez alól csak a gumicsizma és a hótaposó a kivétel, mert azokat olyan keveset hordják, hogy jó a tesónak is.
2013. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak új cipőt adok a gyerekre.
2013. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Újat!

Illetve, most kaptunk egyet, amit motorozáshoz adok rá a 21 hónapos fiamra! Az napi kb. fél óra kint, viszont arra meg sajnálom a többezer forintosat, hogy fél óra alatt lejöjjön az eleje!

2013. szept. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!