Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell szopiznia egy 10...

Mennyit kell szopiznia egy 10 nappos babának hogy jóllakjon de ne fájjon a pocija? A Te babád mennyit evett ennyi idősen? 3 kg a kislányom!

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kell. Annyit adj neki enni, amennyit kér. Ha kevesebbet adsz éhes marad, nyugtalan, emellett fájhat a hasa is, főképp mert levegőt nyel.
2013. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az enyém sokszor evett keveset. ha jol emlékszem 40-50 ml-t

Ha hasfájós akkor mindegy hogy kevest eszik-e vagy sokat. mi is 3 hós koráig kinlódtunk vele

2013. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mindegy, mert az én kislányom bármennyit képes lenne megenni, nekem pedig rengeteg tejem van. Nyílván nem hagyhatom hogy óránként megegyen 100 g-ot! Különben folyamatos bukás és sírás a vége. Nálunk ez az igény szerinti dolog nem működik, mert nem alszik be a mellemen hiába hagyom bármeddig egy idő után elkezd bukni aztán pedig sír mert fáj a pocija. Nem a levegőnyelédtől hanem a túl sok tejtől, hiszen van egy űrtartalma a gyomrának gondolom ha azt túllépi akkor fáj a hasa.
2013. szept. 11. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nálunk ez az igény szerinti dolog nem működik, mert nem alszik be a mellemen hiába hagyom bármeddig"


az igényszerinti szoptatásnak nem is az a lényege hogy bealudjon rajta!


ha valóban ilyen sokat eszik akkor,nyilván nem kell rá rakni 1 óra múlva megint.

2013. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 óránként etettem. Ha mondjunk aludt akkor nem keltettem fel hanem vártam még egy órát és ha akkor is aludt akkor már felkeltettem.
2013. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!