Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg annyira nehéz az első...

Tényleg annyira nehéz az első hét? Kicsit megijedtem. Mindenki azt irja hogy nehéz nagyon.

Figyelt kérdés
Én meg hiú, azt hittem hogy ez úgy megy hogy hazahozom boldogok vagyunk mint még soha, 3man elvagyunk apucivel etetem aztán alszik és kész.és örülök hogy van gyerkem.
2009. nov. 3. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Igen nehezek az első hetek, hónapok, évek, de vannak, lesznek szép pillanatok. Nehéz míg megszületik, aztán fáj a hasa, majd jön a foga stb.. De mikor rád néz és mosolyog rádöbbensz, hogy ő mindent megér.

2009. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
19:38aska nem hazudom márcsak tudom milyen volt az első hetem.mostmár nehezebb hogy jön a foga és nyűgös de akkor semmi gondom nem volt!!!!!!!!!!!!ha hiszed ha nem.valahogy nem izgat a véleményed nyugodtan pontozz le.én csak szívből válaszoltam a kérdezőnek.talán ha te is sokat vártál volna a babára másképp néznéd a dolgokat és a másik lehetz hogy nekem is nehéz lett volna ha sírós babám lett volna!!!!!!!!
2009. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%
ne háborogj cica nem vagy te tenger. Hazudj csak nyugodtan az atya úristennek is.
2009. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

Te csak ne cicázz engem!

Nemtudtad hogy hazudni bűn!!!!

Tudod mi nehéz.bölcsiben dolgozni a sok különböző korú gyermekkel.ehhez képest ez semmiség nekem!

2009. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
na szerintem is mindenki másképp fogja fel, mert sokszir felfigás kérdése is! szerintem ha sokat várt rá valaki könyebben veszi a dolgot akár milyen nehéz is, mert ő sokat várt rá ,és neki nem ez a nehéz!mert a sok szenvedés amit végig csinált hogy legyen ez a baba ,ez már könnyűaz a pár hónap.
2009. nov. 3. 19:53
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Egy jó tanács: még most aludj, amennyit csak tudsz! szükség lesz az energiára!
2009. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

Jaj de csúnya anyuka, aki azt hiszi, hogy a másik hazudik... Biztos magából indul ki.. Miért lenne törvényszerű, hogy kivétel nélkül mindenkinek nehéz???

A válaszom: nekem nehéz volt nagyon, tejem sem volt, időm sem, alig aludtam, kikészültem !!! (Mert nem tudtam, hogy azért ordít óránként - kétóránként 5 napon keresztül, mert alig volt tejem, az is gyenge volt). Utána meg sokat fájt a pocakja. Most már 4 hónapos, minden nagyon könnyű. Most azt vettük észre, hogy szándékosan hisztizik, de ez már csak megmosolyogtat minket ! :)

2009. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
Lehet én leszek az ellenpélda, de nekem nem az első hét volt nehéz!az én kisfiam tényleg mintababa volt:evett(max fél óra),5-10 perc pelusozás, majd aludt is tovább!!ez igy ment 2 héten keresztül!3-4 hét volt nehezebb!addigra fáradtam el szerintem!most már 6hetesek vagyunk, és egész nap szinte semmit nem alszik a babó!néha nyügget, de sirni csak akkor sir ha éhes!szóval én nem panaszkodom!sőt most már ott tartunk, hogy éjjel csak egyszer kel szopizni!!tehát most már sokkal jobb minden!:)sok sikert,és kitartást kivánok!na meg persze könnyű szülést!:)egy 6hetes tündéri kisfiú anyukája:)
2009. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén?

Olyan hasfájós volt a lányom az első 12 hétben, hogy sokszor a könnyem potyogott az üvöltő gyerek fölött.

Nehéz volt, de voltak szép pillanatok, amik ellensúlyozták a rossz órákat. :)

2009. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Ne izgulj előre ilyesmin, minden baba más, és sok függ a környezetedtől is. Persze minden anyuka stresszel az első hetekben, mert egy csomó mindent nem tudsz még, nem ismered még a reakcióit a babának, bizonytalan vagy, nem tudod miért sír, és néha tehetetlen. De én azt hiszem a szerencsésebbek táborába tartozom. A szoptatással voltak/vannak gondok (kevés a tejem) meg a császársebem is fájt, nehezen mozogtam, de ezt leszámítva én nem éreztem annyira nehéznek. A kisfiam nagyon jó baba, nem sírós (már a kórházban is azt mondták, jól érzi magát a világban :) szóval nem minden baba üvölt egyfolytában, és mi a hasfájást is megúsztuk. De az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy nekem van segítségem. A férjem is segít mindenben, illetve az anyósom is. Főznöm nem kell, a háztartás meg néha szalad, de nem izgat. Szóval nyugi, élvezd a babavárást utána pedig a babázást! Minden jót neked!
2009. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!