Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek butaság lenne...

Szerintetek butaság lenne előre bevásárolni 3-6 kg-4-9 kg -os ig több különböző fajtából?

Figyelt kérdés

2-3 fajtát mivel nem tudni bírja e majd a kicsi segge. Úgyis próbálgatni kel melyik fajta válik be.

Legalább nem a kicsivel kéne szaladgálni a pelusokért amikor még nagyon pici.

Nem szívesen bízom másra az ilyen dolgokat.

És én arra gondoltam hogy előre megveszek 3-6-kg-os kiszerelésből 2 csomaggal 2 különböző fajtát és a 4-9 kg -os kiszerelésből is 2 különböző fajtát.

Szerintetek?



2013. szept. 12. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én csak a 3-6-ból vennék így, mire a 4-9-hez értek, már tudjátok majd, melyik válik be
2013. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2013. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De mennyi fog kelleni a 3-6 kg-os babának? Én olyan 4 és fél kg-os babára tippelek mivel az első is 4 kg-os volt és már most nagyobb a hasam mint az elsővel volt.
2013. szept. 12. 10:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges két különböző fajtát megvenni előre, mert ha az első beválik, akkor a másodikkal mi lesz? Ott áll évekig? Vagy elajándékozod? Akkor oké. Nekem sajna nem volt ennyi felesleges pénzem. :(
2013. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges.

Én ha vettem volna 3-6 kilóigból két csomaggal, nagyon utáltam volna magam, ugyanis nem volt jó a babámra, kellett szinte egyből a nagyobb méret (a 3-as).

Vegyél egy csomag kettest és egy csomag hármast, aztán kész. Miért nem bízod másra ezt, megmondod, hogy mama, apa, papa, tesó, bárki légyszi menj el a boltba és vegyél 4-es méretű liberot, ezt egy hülye is meg tudja csinálni.

2013. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2 csomag bella heppi pelenkát vettünk meg eddig de nem tudom jó lesz e mert nem gumírozott a dereka. Abból is a 2-5 kg-os kiszerelést.
2013. szept. 12. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől 3-6kilóst vettünk.Szerintem felesleges több félét venni.Mi garantálja,hogy nem bírja az elsőt ?
2013. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én szeretem az ilyesmit intézni, azért nem bízom másra, én ahogy ismerem a családtagokat ha nem lenne az a fajta a boltba ami épp kéne az helyett hoznának olyat amit épp az eladó rájuk sóz aztán vagy jó vagy nem, de tuti másik boltig nem mennének el.
2013. szept. 12. 10:16
 9/13 anonim ***** válasza:
segge?...
2013. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit? Igen, különben butaság lenne!
2013. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!