Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányotok hány cm és...

1 éves lányotok hány cm és kg? Milyen hízlaló ételek vannak rossz evő babáknak ilyen korban?

Figyelt kérdés
74 cm és 8 kg a lányom, 2750 gr született.nem valami jó evő és alig hízik mostanában,havonta pár dekát csak.
2013. szept. 12. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont ennyit kell neki ennie.

Nem szabad hízlaló ételeket adni egy gyerknek. nem híznia kell nem vágásimalac lesz hanem gyerek, akinek egészséges ételekre van szüksége. Lehet kicsi, lehet rosszul eszik, de legalább az amit megeszik minöségi és teljes értékü legyen.

2013. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem megy igazán az evés, már én sem tudok mit kitalálni. Jövő héten lesz 1 éves, egy hónappal ezelőtt volt 70 cm és 7490 gramm, szóval igazi minimanó. Szerintem azóta csak fogyott, mert beteg volt és egy hétig szinte semmit nem evett. 3000 grammal született.
2013. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiam 2370g 46cm született, 1 évesen 71,5cm, és 8440g volt. Rengeteget eszik, de le is mozogja.. Nem kell hízlalni szerintem ő ilyen és kész. Minden gyerek más ütemben fejlődik.
2013. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányom 11hós múlt.Ő 80centi és max 10kiló lesz 1 éves korára.Eszik sokat,de nem mindig.Viszont mégsem hízik ő sem.9hónaposan volt 9460gramm,11hónaposan 9600gramm...Szóval ő se hízott sokat.Én nem aggódok ezen,nem kell minden babának nagynak lennie.
2013. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiam 26án lesz 1 éves

3640 grammal és 56 cm-vel született

Most 76 cm és 8450 gr

Ha ébren van,meg nem áll,mint a rakéta..már jár :-)

Minden hónapban a dokink azt mondja keveset hízik..felírt sinlacot hogy azzal etessem hogy hízzon.A nyavaját..tudod mikor !! Na meg valami fejlődési görbével magyaráz !!

A picidnek pont jó a súlya..ne akard hízlalni.Ami a szervezetének kell azt megeszi..

2013. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok : még annyit ,hogy nekik még most alakul ki az ízviláguk.úgyhogy próbálkozz sokfajta egészséges étellel..nem baj hy visszautasítja..párosítsd ezzel,tegyél bele azt,vagy abból kevesebbet.ki kell tapasztalni náluk is. ha szeretnél írhatok pár jó receptet.

;-)

2013. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Hát ő sem áll meg egész nap megy szaladgál.még azt a keveset is rögtön lemozogja a drágám.

Jól jönne pár recept nagyon 6-os,köszi!

2013. szept. 12. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos 7800gramm és 76cm.Ő sem egy jó evő baba.
2013. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom augusztusban volt 1 eves, 2 kilosan szuletett, most 7 es fel kg, most a 74 es meretu ruhak jok ra. amikor puceron van, haaat felek is ranezni olyan sovanyka, habar az arca pufok. Enni mindent megeszik, habar mar kezd os is valogatni, ugyhogy fel kell kotnom a gatyam...
2013. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!