Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál hány g...

Hozzátáplálásnál hány g számít egy kiváltott étkezésnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál egy üveg, de ez biztos h gyerekfüggő....
2013. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiváltott étkezésnek az számít, ha már kihagy egy szopit/tápszert (nem kéri) - gondolom ehhez kb. annyit kell ennie, amennyit szopott/becumizott volna. Ami pedig babánként változó lehet.
2013. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

te hány grammot eszel ebédre? és vacsorára? és uzsonnára? és tegnap pont ennyit ettél? :D

elég buta kérdés, egyrészt baba függő, mindenkinek más az agadja, másrészt étel függő, nyilván más a mennyiséget tud beverni egy könnyű gyümiből mint egy szénhidrát dús krumplis husos főzeléknél...


de hogy válaszoljak is, pont annyi gramm amennyit megeszik és akkor lesz kiváltva ha már ő maga nem kéri utána a tejet/tápit!

2013. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért mertem megkérdezni, mert olvastam még régebben, egy bizonyos minimum mennyiséget, ahonnan kiváltott étkezésnek számít.De nem találtam meg sehol újból. ezért mertem megkérdezni. Tudom, hogy minden baba más, és hogy egy adott baba se mindig ugyanannyit eszik. De a "nagy könyv"szerint igen is van egy ilyen szám. Nem azt mondom, hogy akkor az úgy is van, csak egy hozzávetőleges értékre voltam kíváncsi.


Kedves utolsó: Aki kérdez az hülye, aki nem az az is marad. Tudtommal ez az oldal kérdések feltevésére szolgál, még ha az egyesek számára buta kérdés is.


Köszönöm a válaszokat.

2013. szept. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!