Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád is ilyen aktív? 5...

A te babád is ilyen aktív? 5 hónapos kislányomat alig bírom nyugodt állappotban tartani, az ölemben is forgatja a fejét, kapkodja, szopi közben is folyton markolászna mindent ami a keze ügyébe kerül, akkor is kapkodja a kis fejét.

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
5 hónaposan az én fiam is ilyen volt. Illetve azóta is izgága gyerek (2 éves).
2009. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hónapos a kisfiam és ő is pont ilyen, csak akkor van el nyugodtan az ölemben mikor már rettentő álmos. Szopi közben meg már egy ideje textilpelust adok a kezébe és akkor azt gyűrögeti, egész jól leköti :-).
2009. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tegnap volt 5 hónapos és hát igen. Kínszenvedés az etetés (tápszeres), forgolódik, tvt nézi, falon a képeket, gyűrögeti a fülét, ujját a szájába dugja úgy, hogy benne van a cumisüveg. :))) Kész....
2009. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, pedig az enyémek még csak 4 hónaposak. A legrosszabb az, amikor a cumisüveget felfedezik a kis kezükkel és azt ütögetik, tologatják. Vagy a kezemet. (tápszeres) De ők is egyfolytában olyanok mint a kukac, tekerednek mindenfelé. A fülüket is tekergetik, vagy közben játszanak a cumival, lökdösik kifelé (pedig éhesek, mert ha elveszem, akkor megy a hiszti), vagy épp gagyognak, mosolyognak nekem. Közben persze a másik kettő üvölt, mert éhes...
2009. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!