Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 honapos lányomnak moshatom...

16 honapos lányomnak moshatom a fogát sima boltban kaphato gyermekfogkrémmel?

Figyelt kérdés
Eddig nenedenttel mostam, de nem elég, hogy drága, olyan hamar elfogy.
2013. aug. 8. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Persze! Én már 12-13 hónaposan mutattam neki , nem is a fogkrém drágasága volt a lényeg, és a milyensége, hanem hogy hozzászokjon! :-)
2013. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Hát persze!!

Nekem a kisfiaim 5,3, és 1,5évesek a DM sajátmárkás gyerekfogkrémjét szeretik a legjobban- finom az íze.

Viszonylag nagy csomagolás és 299ft. :)


Bár nem az ára miatt vesszük ezt a fajtát- próbáltunk többet- de ez az íz jött be nekik.

2013. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lencsefőzelék ***** válasza:
79%
Nos, én nem sok olyat találtam, ami fluoridmentes (vagyis nem mérgező). Legutóbb Logodentet sikerült beszereznem, de azt rendeltem, nem tudom, hogy milyen boltban lehet venni...
2013. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, és pl. ezt a dm-eset le is nyelheti mindet is akár? Úgy értem nem kell kiöblíteni meg ilyenek? Mert a nenedentet nem kell.
2013. aug. 9. 15:49
 5/5 anonim válasza:

Persze, adj neki minél több fogkrémet evés céljából, lehetőleg a fluoridos fajtából, hátha halálos mennyiséget eszik belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=jjOW1wEM2BU

1:50-től ajánlom.

Azt azért jó, ha tudod, hogy a fogkrémek adalékanyagaiból (és minden másból) a nyálkahártyán keresztül is elég sokminden felszívódik, nem is kell lenyelni hozzá!

2013. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!