Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyek 7...

Milyen etetőszéket vegyek 7 hós stabilan ülő kislányomnak?

Figyelt kérdés
Újat szeretnék mindenképp! Tervezünk még tesót.

2013. szept. 13. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyan fát vennék, ami asztallá és székké alakítható később. Sok műanyagnak a lába nem függőleges, hanem szétáll, amiben fel lehet esni vagy amiatt nem fér az asztalhoz, falhoz stb. Nem a legdrágább és ha nem firkálják össze, el is tudod adni. Nekem ugyan a viaszosvászon elszakadt rajta, de két csavart lecsavarsz, veszel rá másikat, odatűzöd és kész. FÉl óra alatt átt lehet húzni. Ennyi erővel akár használatat is vehetsz és tetszés szerinti huzatot veszel rá.
2013. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az abszolut favorit a stokke ami nagyon drága az igaz, talán meg sem éri az árát, de én arra szavazok.
2013. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van. 7 hónapos a kislányom és stabilan ül ő is. Ha akarod leveheted a tálca részt és betolhatod az asztalhoz is simán. Nekünk napközben is szeret benne tevékenykedni. :) Nem is drága de stabil, erős szék. Nem bántam meg h megvettük.

2013. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Ez a legjobb ár/érték arányban szerintem. Ha leveszed a tálcát az asztalhoz tolható. Nagyon könnyű tisztítani, a festéket, zsírkrétát is állja később (sőt a hajvágást is). Ha muszáj valahová vinni, leszedhetők a lábai. És strapabíró, örökölhető :)

2013. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



ilyenünk van és imádjuk!

2013. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, nagyon jó, nagyon szeretem. Pont azért vettünk ilyen masszív széket, mert későbbre is jó lesz tesómék babájának. Teljesen elégedett vagyok vele.

Azt a fa asztal+szék dolgot én nem vettem, mert mi van, ha husisabb lesz a lába, nem fog rendesen elférni. Jól döntöttem, már nem férne el benne.

2013. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!