Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teat adjak 5 honapos...

Milyen teat adjak 5 honapos kislanyomnak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
HIPP-nek van granulátumos teája 4 hónapos kortól, azt szeretik. HIPP gyermektea nyugtató hatású, alma-citromfű is finom. Én inkább víz párti vagyok.
2013. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a méredgrága márkás babatermékeket megvenni (hipp és társaik), bármilyen gyümölcsteát főzhetsz neki, de ne tegyél bele cukrot!!
2013. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vizet


Hipp tele van cukorral

2013. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pickwick gyerektea. Ez jobb szeritem, mint ezek az instant teák. A pennyben most pont akciós.
2013. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A pickwick gyerekteák csak olyan 8 hónapos kortól adhatók.

Én maradnék az édeskömény, vagy kamillateánál. A mai nappig adok neki ilyet is hetente egyszer. Ártani nem fog. Én ízesíteni szoktam úgy hogy egy pici gyümölcscukrot teszek bele, bár nem mindig. Kedv kérdése nálam is.

Szerintem szoktasd rá a vízre, ha nem akkor egy kis gyümölcslevet higits fel vízzel.Én azt is szoktam 2-3 hetente.

10 hónapos kisfiú anyukája

2013. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat.Eloszor vizet probaltam adni neki,de azt nem akarta meginni.
2013. aug. 30. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:

A Fiammal 10hónapos koráig küzdöttem a vízzel. 3korty, a 4-ket rámköpte. Senki nem hitte el, hogy ha nagyon szomjas akkor se iszik vizet! Jött a nyár, a 41 fok, alig ivott, elvittem a dokihoz aki azt mondta hogy nincs mese adjak neki teát, mert ki fog száradni a gyerek.

Elmentem vettem neki teát (HIPP-eset is),de nekem a Csipkebogyó Hibiszkusszal teát javasolták. Megcsináltam odaadtam neki, és a nem ivó gyerekem!!!! egyszerre 70ml-t megivott belőle.

Ennyit az elveimről h csak vizet adok neki :) Igya a teát egye kutya, csak ne legyen baja!

2013. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van olyan hogy nam issza meg a vizet,ha hiszik ha nem.Nállunk se akarta meginni.Én idáig köménymagos teát adtam neki,de érdekelt hogy milyen adható még ilyen idös korban.
2013. aug. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!