Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges bébiételt melegítitek?

Üveges bébiételt melegítitek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg szobahómérsékleten is szereti a babátok? Ha melegítitek, akkor hogyan? Mikrosütőben?
2009. nov. 3. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én megszoktam melegíteni pár másodpercig a mikróban és akkor pont jó lesz. Vagy esetleg meleg vízbe is beteheted de úgy több időbe telik.
2009. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, én is melegítem, 30 mp-ig mikróban, kellemesen meleg lesz. Langyosnál kicsivel melegebb, és jól elkeverni, nehogy a forróbb részek megégessék a száját.
2009. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melegíteném én,de úgy nem eszi meg. Csak pár másodpercre szoktam betenni, ami szinte semmit nem ér...csak nekem lesz tőle jobb,hogy szinte minhta meleg ételt adnék neki... :-)
2009. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melegítek lábosba vizet, és abba teszem bele melegedni. Szobahőmérsékletnél melegebben szereti a lányom.
2009. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mikróban 35 mp, aztán összekeverem, és néha ki se öntöm belőle, mert csak veszít a mennyiségéből. mondjuk már egyre ritkábban adok bébiételt, hozzászokott a házi kajához, most 7 hónapos.
2009. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem igazán, mert úgy nem szereti

max. néhány mp.

hígabb is lesz, ha meleg, pl. az univer 8 hónapos bébiétele undorítóan felhígul :)

2009. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, érdekes, amit írtok lányok, hogy a baba nem eszi meg az üvegest melegen. Én megkóstoltam hidegen (szobahőmérsékleten) és kellemesen langyosan, melegen is, hát elképesztően más íze van különféle hőmérsékleteken.


Most megint valami újat hallottam. :)) (enyém nem eszi meg szobahőmérsékleten).

2009. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!