Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki mással is történt...

Valaki mással is történt olyan hogy nem jól gyógyult össze a gátmetszés helye? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Ma a nögyógyászom észrevette hogy a hüvely szájánál borsónyi duzzanat van,attól hogy nem jól forrt össze és ha vérezni fog(ma már vérzett mikor vizsgát) akkor le kell csipni.Ez milyen beavatkozást jelent?Kis mütét vagy csak pici beavatkozás?Érzéstelenités van ilyenkor?Nagyon bevagyok parázva,jobban mint a szüléstől!

Azt hozzá teszem hogy szex közbe szúr és nem tul kellemes ugy. :(

5,5 hónapos kislány anyukája


2009. nov. 3. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsi beavatkozás, ne félj tőle. Jobb, ha megcsinálják, mert el is akadhat akár egy textiliában, vagy más módon és akkor sokkal kellemetlenebb.
2009. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy lifegő izé volt a gátmetszésnél, még a hat hetes kontrollon leecsetelte a doki. Picit vérzett, de csak egy icipicit volt kellemetlen.

2009. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én most vettem észre olyan lifegő izét :) pedig már 1 éve szültem. nekem is vérzett.

nemsokára megyek orvoshoz.

2009. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, a doki lecsípte, mondta, hogy nagyon sokszor előfordul. Engem is zavart sex közben (szúrt,csípett , vérzett),de mostmár semmi ilyesmi nincs. Ne félj tőle, egyáltalán nem fogod érezni mikor lecsípi.
2009. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De kapok valamilyen modon érzéstelenitést?
2009. nov. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!