Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hónapos babával elmenné...

Másfél hónapos babával elmennétek plázába?

Figyelt kérdés
Ruhát kellene venni a gyerekeknek, nekem, mivel szülés után semmi nem jön rám.
2013. szept. 13. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs járvány, akkor persze. :)
2013. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze.


Mondjuk januárban amikor tombol az influenza járvány, akkor azt mondanám, hogy inkább ne, de most simán.

2013. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, persze.


A legtöbb helyen van nagyon kulturált baba-mama szoba, ahol nyugiba el tudsz vonulni etetni.

2013. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem, de ez én vagyok. Másfél hónapos azaz 6 hetes. Nekem korai tömegbe vinni. Megoldanám máshogy.
2013. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4: nem tudom, de egy átlagos hétköznap napközben, munkaidőben nem olyan zsúfolt a pláza, hogy egy ekkora baba veszélyben legyen. Teng-leng pár ember, ennél még az utcán is többel találkozol séta közben.

Ne vasárnap menjen akkor anyuka, amikor a legtöbben vannak, hanem pl. hétfőn 10-kor, alig lesznek körülötte.

2013. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én mentem-kb 2-3hetes volt a babám-de ez én vagyok.én a bezártságtól megkattantam volna.
2013. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van aki 1-2 hetesen viszi, akár téli, megfázásos időszakban, én 1-2 hetesen nem vittem ilyen helyre.

6-7 hetesen szerintem mehettek:)

2013. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ma vagyunk 4 hetesek és a héten voltunk tescoban. A védőnőt megkérdeztük, azt mondta mehetünk. Letakartuk a babakocsit pelenkával.
2013. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Elso babaval en sem mentem, igaz telen szuletett. Maskepp nem tudom megoldani, igy viszem:)
2013. szept. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!