Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válthatok védőnőt?

Válthatok védőnőt?

Figyelt kérdés
EtA sztori a következő;3 hós baburól van szó.a védőnő javaslatára sokat ültettem,s a pici kb hetet intenziven ült úgy h a combomra tettem.no utána iszonyat gőrbén tartotta magát.elrohantunk az ortopédiára,ahol azt mondták semmi baj de valószinű tùlterhetük a gerincét.azóta minden oké sokat van hason néha ülésbe huzom ennyi.vtunk státuszon gyerekorvos is látta.már semmi gond,de lehetett is vna.én pedig egy ilyen nőre nem bizom a baba ellenőrzését,mellesleg a férjem is tajtékzik a dolog miatt.kötelezò ehhez az inkompetens vkihez vinnem a gyermekem hiába kárt okoz??kicsi településen élünk sajnos.remélem kapok hasznos válaszokat:-) előre is kösziii

2013. szept. 13. 17:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok,igen valoban én irtam ki másik kérdést is.hát nem tul megnyugtato a válazok tobbsege.de akkor marad ez a nő,és max. Nem hallgatok rá,csak ha mindenhonnan tájékozodtam
2013. szept. 14. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!