Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha falun lakom, hogyan válthat...

Ha falun lakom, hogyan válthatok védönöt?

Figyelt kérdés
egyre jobban bosszant a nö.már elég öreg,folyton elfelejt valamit,pl.a találkáink idöpontját,vagy odaadni bizonyos papirokat a vizsgálathoz,ezért állandoan a nyakunkra jár itthon,mert ugyebár a telefont nem ismeri...rettentöen bosszant,ráadásul jol le is égetett a dokinál a minap,kiderült ugyanis,hogy nem csak az uh-ok elött kell megjelennem nála,hanem akkor is,mikor csak a dokihoz megyek vissza.én lettem lecseszve,hogy miért járok ilyen ritkán,és miert nem vittem még vizeletet a laborba,mikor már 4szer kellett volna.hát velem ezt is elfelejtette közölni.nagyon ciki volt,tök hülyének néztek,a bolond védönö miatt.mindenképpen cserélniakarok...
2008. máj. 29. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy minden megyének van vezető védőnője. ezt kéne kideriteni, hogy ki lehet és nála tegyél panaszt majd kicsit rendbe teszi...
2008. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia csak ez az egy védönő van a faluban?Mert ha nem szerintem egyszerüen menj át egy másikhoz én már megtedtem volna:))) 23hetes kismama
2008. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A védőnő lakohelyhez kötött . A faluban csak egy van akkor az gáz. Próbáld meg a következő faluét , vagy ahova jársz orvoshoz ott nincs másik? Akit találsz kérdezd meg hogy vállalna e mert ez a helyzet, minden gyerekorvosi rendelőben általában van egy védőnő. Hátha elvállal, de nem biztos, mert ha nem tud hozzád kimenni látogatóba akkor nem jó az sem.Hát drukkolok, hogy megoldódjon.
2008. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen,sajna csak ez a szerencsétlen van,3faluba jár.ha csináltato tartozkodási helyre szolo lakcimkártyát,akkor járhatok az ahhoz tartozohoz is?vagy ugyanigy az állando lakcim helyén valohoz kell?
2008. máj. 29. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Van város a közeledben, ahova tudnál járni? Én is falun laktam, de Miskolcra költöztem. De a bejelentett lakcímem még mindíg falun van, tehát hivatalosan oda kellene mennem. Utánajártam, mert nem akartam mindíg kijárni, és azt mondták, a védőnőt szabadon lehet választani. 15 hetes kismama
2008. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz?
2008. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az a problémám, hogy most a lakóhelyem szerinti védőnőhöz járok kocsival. Viszont ha megszületik a baba már máshol fogunk lakni, ahol elég "fura" a védőnő. szerettem volna az eddiginél maradni, de nem lehet, mert azt mondta nincs szabad védőnőválasztás még sajnos. Ő meg nem fog tudni kocsival kijárni hozzám. Úgyhogy az én tudomásom szerint nem ahhoz jársz akihez akarsz. Olyat tehetsz csak meg, hogy ha megszületik a baba akkor lemondhatsz a látogatásokról. Akkor kitöltenek egy papírt, és a gyerekorvos is fogja tudni, hogy nem veszed igénybe a védőnői ellátást. Gondolom akkor ő jobban figyel majd rátok. Legalábbis eddig ezt tudtam kideríteni.
2008. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, védőnőt nem lehet váltani :(

Az az egy ami kötött.

2008. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
györ-moson -sopronban lakom,a város kb.10prcnyire van a falutol.mire a baba születik márnem is itt fogok laakni,de a lakcimem nem változtatom meg.
2008. máj. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!