Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség alatt találtak...

Terhesség alatt találtak valakinek több magzatvizet?

Figyelt kérdés
Azt mondják kromoszomarendellenességre utalhat.Tapasztalatok?babák egészségesek lettek?
2009. nov. 4. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 35. héten mondták, hogy több a magzatvíz. Egészséges 2 éves kisfiam van.
2009. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy és mennyivel több a víz az átlagnál? Én is hallottam ilyet, állítólag ha baj van akkor már kb félidőtől sok a víz és jóval több mint kellene. De többször kell vizsgálni mert nem állandó a mennyisége a nap folyamán, ahogy cserélődik hol kicsit több, hol kevesebb. Nekem a 33. héten mondták hogy több az átlagnál de nem sokkal. Küldtek mindenféle vizsgálatokra, magzati szívultrahang, genetikus, vérvétel sokadszor. Mivel minden lelet jó volt nem abajgattak sokat, végül vissza is állt a normál szintre a 36. hétre. Egészséges kisfiam született. Nem tudom hol laksz, esetleg menj el Pesten az I. női klinikára, nagyon profik ott az orvosok.
2009. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 18.heti genetikai ultrahangon volt több,de volt a babának ezen kívül még 3 "betegsége" is.Az ultrahang után 2 nappal elmentem 4 D ultrahangra is,ott kizártak a 4-ből kettőt.

El kellett mennem magzatvíz vizsgálatra,utána minden eredményem negatív lett,kinőtte a babám,és egészségesen született.

Ha az orvosod nem mondott semmit,akkor ne aggódj :)!

Egyébként én is az I.számú Női klinikára jártam,és ott is szültem

2009. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.nem rólam van szó,egyik ismerősöm.24 hetes terhes,és még azt mondták neki hogy nem tükröződött vissza az ultrahang a belekről.magzatvízvétel volt,eredményt várnak.aggódom érte,mert az első babójuk beteg volt,de nem tudják pontosan mi is volt a betegsége.
2009. nov. 4. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez volt. Kb. ilyen idős terhes lehettem, amikor azt mondták, kissé több a magzatvíz és echodonikusabb belek látszódnak (vagyis jobban rajzolódtak a belecskék a megszokottnál). A több magzatvíz nem egy, hanem több uh-ból állapítható csak meg, nem tudom mennyi uh-n láttak többet. nekem torch vizsgálatot (vérvétel) csináltak, ami bizonyos betegségeket szűr ki és csináltattunk quartett tesztet. Úgy gondoltuk, ha ennek rossz lesz az eredménye, akkor vetjük alá magunkat a magzatvíz mintavételnek a vetélési kockázat miatt. Szerencsére nem volt gond és a kislányom is egészségesen született meg, már 17 hónapos. De ha az ismerősödnél már volt egy beteg baba, én azt javaslom, csináltassák meg a magzatvíz-mintavételt, nem is annyira a több magzatvíz miatt, hanem mert már volt egy beteg baba és ilyenkor a rizikó is magasabb!
2009. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.megvolt a magzatvizvétel eredményt várják.jövő 7 en lesz.remélem minden rendben lesz a babával:-)
2009. nov. 5. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett! Drukkolok! Előző voltam.
2009. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké.köszönjük
2009. nov. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!