Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok jó kis menüket 1 éves...

Írnátok jó kis menüket 1 éves babának?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kolbász , szalonna kenyérrel :DDD XDD
2013. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, amit Ti esztek, leves és főétel. Nem kell már ekkora gyereknek külön menü.
2013. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén a ti főztötök jó neki!! De az első kolbásszal viccelődéséhez írnám,hogy az én egy évesem imádja a kolbászos kenyér falatkákat. Pici csipetnyi kolbit teszek kenyér falatokra és falja befelé!! Na nem sokat kap,csak pár falatkát!!
2013. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 13 hónapos egyébként, de az az egy hónap különbség nem sok. Csakhogy az a baj, hogy nem eszi, amit mi eszünk, túl ízes vagy nem tudom, hogy miért. Azért gondoltam arra, hogy hátha itt kapok jó ötleteket. Már szinte alig eszik meg valamit, csak a bébiételt, de le akarom róla szoktatni. Mit eszik meg veletek a babátok? Milyen levest eszik?
2013. szept. 15. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A 2. vagyok. Az én fiam 15 hónapos, szerencsére ő már kb. 4 hónapja azt eszi, amit mi. Szinte minden levest szeret, én szoktam neki adni borsólevest, húslevest, karfiollevest, paradicsomlevest (ezt nagyon szereti), krumpli levest, gyümölcslevest, zöldséglevest.
2013. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon leveses. Mindegy milyen, de azt mindet szivesen eszi, húsleves, zöldségleves, gyümileves, májgombóc, grízgombóc, krémlevesek, stb. Nagyon szereti még a tésztás ételeket, pl. krumplis, sajtos-sonkás, túrós tészta, de a paprikáscsirke nokedlivel is jöhet. Töltöttkáposzta, paradicsomos gombóc, főzelék fasírttal, tejfölös paprikás, brassói, ezeket mind eszi. Szívesen eszik kenyereket, bármilyen feltéttel (sajt, májkrém, felvágottak, szalámi, tojáskrém, stb.), bundáskenyér, tükörtojás, palacsinta (üresen). Ezeket mind szereti. Remélem tudtam ötleteket adni.

1 éves múlt ő is, és egyébként elég válogatós.

2013. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Sokat segítettetek :)!
2013. szept. 16. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!