Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Kismamák és Édesanyák!...

Kedves Kismamák és Édesanyák! Főiskolás lány vagyok és a házi dolgozatomhoz egy piackutatást kell elvégeznem a babakocsiról és ehhez szeretném kérni az Önök segítséget? Bővebben lentebb

Figyelt kérdés
Kérem töltsék ki az általam készített kérdőívet a következő linkre kattintva [link] Köszönettel diák lány
2009. nov. 4. 17:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt :)
2009. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia.Most töltöttem ki,örülök,hogy segíthettem:D,várom az eredményt.

Üdv

2009. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szia

Kitöltöttem,de volt egy olyan kérdés, hogy amennyiben őnnek több gyereke van honna választott neki babakocsit '.régit kapta meg 2 újat vett.

Én először nem jelöltem meg egyiket sem, mert csak egy gyermekem van, de úgy nem engedett továb...

2009. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kitöltöttem! Remélem jól sikerül a dolgozatod! :)
2009. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kitöltöttem, viszont az egyik kérdésen én változtatnék, mert vmi olyasmi a kérdés, hogy ha több gyermek van, vettünk-e új kocsit. Nekünk csak egy baba van, ezért erre nem tudtam válaszolni, viszont nem engedett tovább válasz nélkül. Ide kéne egy olyan pont, hogy nem releváns, mert csak egy baba van. Minden jót!
2009. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kitöltöttem, sok szerencsét a házi dolgozathoz. Máskor is szívesen segitek
2009. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kitöltöttem remélem segít.Sok sikert
2009. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!