Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha utazunk termoszban tárolhat...

Ha utazunk termoszban tárolhatom-vihetem a kész tápszert? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik tápszer. Mi az elsó fajtát amit kaptunk nem szerettük ugyanis ha elkészítettem 1-2 óra múlva rosszize lett csak áltában, pedig hűtőben volt. Amit most eszik akár 4 órán keresztül is tárolhatom semmi baja. Szerintem mielőtt utaztok egy kevéssel próbáld ki meddig tudod így tárolni.

Egyébként persze hogy tárolhatod termoszban.

2008. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ebben a nagy melegben hamarabb megromolhat!Én úgy csináltam,hogy termoszba tettem forralt meleg vízet és az uton csináltam meg a tápszerét.Tudom,hogy maceráns de megéri ne készísd el előre!Jó utat!
2008. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon előre forraltam vizet és az úton frissen készítettem el a tápszer. Szerintem nem jó, ha órákig áll a tápszer mielőtt megenné a baba. És nem is macerás hidd el. Én minden esetre azt tanácsolom, hogy ne készítsd el előre, inkább add neki frissen. Manapság már a benzinkutakon is van mikor, és biztosan megmelegítik a vizet ha esetleg el hűlne útközben. Jó utat neketek. T.
2008. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szeritem is víz és tápszer por legyen nálad!

és frissen készítsd, rá is van írva a legtöbb tápszerre, hogy közvetlenül az etetés előtt kell elkészíteni és nem szabad tárolni sem hűtőszekrényben sem termoszban.

2008. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Termoszba forraltvíz, tápi külön. Én éjszaka is így keverem a kajcsit:)
2008. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!