Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárga színű méhecskés baldachi...

Sárga színű méhecskés baldachin kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Ajándékba kapta, pedig mindenki tudja hogy kisfiú...

De ez a baldachin ha ránézek, nem tipikusan kisfiús, sőt... Se nem olyan unisex.

Én ezt nem akarom neki. Szerintetek mit csináljak, hogy ne legyen sértődés?


2013. szept. 16. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen volt és kisfiam van.a sárga az unisex,sok sárga,narancs és piros ruhája olt amugy.igazábol nekem minden unisex ami nem rozsaszin és nincs rajta kimondott lányos minta.
2013. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is kisfiút várunk, de nem választottunk kék dolgokat, krémszínű, barna, sárga, zöld dolgai vannak, elvétve egy-két kék. Ha neked nagyon nem tetszik, akkor legyél őszinte és mondd meg! Add el ezt a baldachint és vegyél az árán olyat, ami tetszik. Szerintem sokkal rosszabb, ha te nézed napi 24 órában azt, amitől rossz érzéseid vannak, mint ha egy rokon vagy barát megsértődik pár napra, mert nem találta el az ízlésed.
2013. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy szerintem dacból vett olyat neki, mert mindenáron kislányt akart, hogy azt jujj de szépen lehet öltöztetni. (nem az apukája). Nem bírja felfogni hogy FIÚ.
2013. szept. 16. 09:56
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát én falra tudok mászni tőle. Már feltettűk a kiságyra, és a férjemnek sem tetszik.

Arról nem is beszélve, hogy vett már tipikus kislányos holmit is neki.

Egyszerűen idegesít

2013. szept. 16. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sértődést, akkor felrakod egy kis időre, lássa az ajándékozó, aztán leszeded valami indokka, hogy miért zavaró ha fenn van (baba utálja, útba van, stb). amúgy sztem nem gáz. Én is fiút várok (elvileg), de unisex sárga-barna-kivizöld szobát csináltunk, mert ugyanebbe a szobába tervezünk két év múlva kistesót és hátha az lány lesz. Ha két fiú lesz, még mindig ráérünk majd bekékülni...
2013. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (látatlanban) a sárga és a méhecske-minta is uniszex, az én fiamnak is van sárga színű hálózsákja macikkal (ezt már ő választotta). Ettől még sok világoskék van körülötte, de nekem is unalmas, ha minden csak kék, zöld és barna, sőt és nálam még a narancssárga és piros is belefér. De ha neked nem tetszik, akkor mondd meg, hogy nagyon hálás vagy, de szerinted nem illik a szobához/ágyneműhöz, nem lehetne-e becserélni...
2013. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sértődést akkor tedd fel amikor jön, majd cseréld le,vagy ha nem is akarsz feltenni akkor ne tegyél helyette mást! Ami meg tipikusan lányos, azt meg ne add rá. Nemhiszem,hogy azért vett ilyen dolgokat,mert lányt akart, lehet,hogy csak nem gondolja,hogy ez mennyire lányos. Ha nekem nem tetszik a másik valamiért,nem veszek neki semmit,de te írtad,hogy többmindent vett már!
2013. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a sunnyogásban. Én egyenesen megmondanám, hogy fiúsabb szobát szeretnénk neki, és köszönjük szépen, de ez nem a mi stílusunk. Amúgy sem tartom jó ötletnek, hogy mások válogatják ki a baba cuccait, és nem a szülei.
2013. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg fehér cipőm van, pedig nem szeretem a spenótot. Mi köze van a baldachin színének a gyerek neméhez? :O
2013. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!