Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány őszi és téli cipőt...

Hány őszi és téli cipőt vesztek már járni tudó 1 évnél idősebb babátoknak, és milyet?

Figyelt kérdés

Akár link is jöhet, kislányom 15 hónapos és cipővásárlás előtt állok. Ottbentre mit adtok rá? Cipőt vagy csak zoknit?

Ha megírjátok a méret is érdekelne meg hogy mennyi idős a babátok? Még az is, hogy HOL vesztek cipőt?


2013. szept. 16. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam, most 2 őszi cipője van, 1 kék és egy barna. Elefanten mindkettő, 21-es méretű, a Deichmanban vettem. Bentre én csúszásgátlós zoknit adok rá. Télre is legalább kettő csizmát/cipőt venni fogunk.
2013. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Esetleg még árat tudtok írni, hogy mennyibe került a cipő és milyen márka? Köszi mindenkinek, aki válaszol!
2013. szept. 16. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam 1 éves múlt. Egy őszi cipője van (meg egy tartalék, de az nem minőségi) Marci cipő. A Babavilágban szoktunk vásárolni. Marciból kettőt egy áráért akció van. Mivel van egy 2és fél éves kislányom is, mindketten kaptak egyet. Így fizettünk 8500at.

Bentre én is csúszásgátlós zoknit fogok neki venni.

Télre is egy csizmája lesz.

2013. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem egészen 9000 forint volt 1 pár cipő. Sajnos az Elefantenek drágák.
2013. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos, bentre Salus szandija van, kintre van egy Falcon, ritkán hordjuk, eddig elég volt a szandi, mert még csak vezetgetve jár, önállóan nem, most fogok venni őszre szintén Salust vagy Szamost. Ezeket lehet EP számlára és a gyógytornászunk javasolta, hogy picit bedől a bokája így legyen szupinálós. 9500/pár, amíg nem járt, addig Liliputi bőrtalpú volt.
2013. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!